Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan leszbikus lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan leszbikus lány aki hord férfi parfümöt? Melyiket? A másik lányon mi tetszik?

Figyelt kérdés

Első sorban igényes, kissé uniszex illatra várok tippeket.

Illetve véleményt erről.



2020. dec. 22. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan férfi parfüm, de nekem nagyon bejönnek a ck unisex illatok. Pl. egy személyes kedvencem a ck2, számomra kellemes illetve megkaptam már nem egyszer hogy jó illatom van, mikor ez van rajtam. Arra a kérdésre meg nem tudnék konkrét választ adni hogy más lányokon mi tetszik mert ez sok mindentől függ. Mindenkihez más illik.
2020. dec. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiúsak tetszenek de a férfi parfüm turnoff, nem szeretem a kan szagot. 😀
2020. dec. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Férfi Adidas parfümöt használok, a szerelmem imádja rajtam, szeretem ha kanszagom van.

Párom nem igazán szereti magán a parfümöket, de a gyümölcsös/kellemes illatú tusfürdôket igen,aminek egy ideig még rajta marad az illata.

2020. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek unisexebb illatok:


Calvin Klein CK One ez a mindennapos parfümöm. Givenchy Pi for Men ezt alkalmakkor használom, édesebb parfüm.


Férfi illatok, de nekem még a lightosabb kategória:


Paco Rabanne One million (régi, eu de toilett a jó, a parfüm verzió más illat és nem finom), illetve Police To be or not to be. Utóbbi kettőt az ún. férfiasabb napjaimon használom.

2021. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!