Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok miért műpénissze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok miért műpénisszel maszturbálnak, miért nem művaginával?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Van, aki azzal csinálja, van, aki műpénisszel, van, aki a saját ujjaival.

De hadd bízzuk már rájuk, ki hogyan élvezi.

2021. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez komoly?

Attól mert valaki leszbikus attól függetlenül szükség van behatolásra valamilyen formában. És akárhogy nézzük egy művagina nem egy kielégítő megoldás.

2021. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
2. ja, a férfiakat megvetik, de a farok az kell, mi? ha annyira undorodnának tőle, nem kellene a mű sem.
2021. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Es egy no egy mu puncival mit tud magával kezdeni? Mégis mit? Kinyalja a mupuncit? Magát akarja izgatni nem?
2021. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

#3

Nem vetjük meg a férfiakat. Csak nem vonzódunk hozzájuk. Ezen mit nem lehet érteni?

Farok sem kell, attól viszont tényleg undorodok.

A mű dolgok teljesen más kérdés. Amit egy pasi tenne velem az taszító, amit egy nő az nem.

Nem csak a hetero nőknek érzékeny a hüvelyük, a leszbikusok is ugyanúgy vannak összerakva. Ingerelni pedig nem csak a pasik farkával lehet.

De nem használ minden leszbikus játékszereket, ez is ezerszer el lett mondva.

Sőt a műf*sz nem jellemző, sokkal jobb játékszerek is vannak.

Én a vibrátort jobban szeretem, az engem nem farokra emlékeztet, az csak sima henger alakú tárgy. A pasik asszociálnak a farkukra ha bármi hengeralakút látnak, nem a leszbikusok.

A művaginával mit csináljak? Az egy dolog hogy legjobban azt szeretem a szexben ha a barátnőmet kényeztethetem, de egy művaginának nincsenek olyan izgató reakciói, mint neki.

2021. jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
De unalmas már ez a kérdés...
2021. jan. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

A pasik miért szeretik az anál szexet, az melegeknek való nem?

Ennyi értelme van ennek a kérdésnek is.

2021. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
És te miért a kezed használod, miért nem inkább egy sajtreszelőt?
2021. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Csak mert sajnos túl ostobának születtél és a józan ész nem adatott meg, így elmondom.

Nem mű p.éniszt használok, vibrátornak hívom, sima, nem f.szról van mintázva. Tudod létetik hüvely, amit jól esik izgatni. Attól mert benyomok valamit, az nem azt jelenti hogy f.szra vágyom. Hanem izgatni magam belülről és mivel olyan alakú tárgy fér be, így nem tudok egy gitár formát bedugni. Senki nem az ocsmány f.szotokat akarja aki használ ilyet. Hanem hogy a szerelmem, aki nő, az izgasson vibrátorral. Remélem fel bírod fogni

2021. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kokomfitty ***** válasza:
0%

9-nek!

Azt hiszem itt rendkívül tömören érzékeltetted mi a problémája többségi társadalomnak a te és az 1-2 százalékod "intelligenciájával"

2021. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!