Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetne egy jó kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne egy jó kapcsolat így,vagy értelmetlen lenne?

Figyelt kérdés
Az ismerkedésben elérkeztünk a hülyeségek után,a komolyabb infókhoz egymásról és hát,kicsit jobbra számítottam talán. Én optimista vagyok,ő pesszimista,nekem nagy álmaim vannak mondhatni,élményeket akarok,ő magányosan képzeli el és nincsenek céljai. Ő kicsivel idősebb,de nem volt még kapcsolata ahogy nekem sem,és felcsillant a remény,de ezek szerintem azért fontos tulajdonságok bármennyire bírom,vagy nem tudom,valahogy nem akarok csalódni. Mondjuk annyira hosszútávra sem lehet tervezni,tehát lehet megérné majd megpróbálni,bár még nem volt találkozó,de kíváncsi vagyok véleményekre. Mert én érzelmileg így is ki tudok lenni,ahogy ő is,csak hogy én zárkozottabb vagyok,de változtatni akarok,új embereket akarok megismerni,ő viszont zárkózott és nem akar változtatni rajta,amivel semmi gond,csak megint visszahúzó féle paradoxon. Csak megszeretni nem szeretnék olyat,akivel lehet nem fejlődnék,mert gondolom ez is a lényege egy kapcsolatnak. Nem látok tisztán,ezért kérek tanácsot:/
2021. jan. 26. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Figyelj mi ezt meg nem mondjuk előre, nem vagyunk jósok. Megpróbálod és elválik. Amúgy meg mondhatnánk bármit a soraidból az érződik ki hogy te már MOST szerelmes vagy a másikba és csak megerősítést vársz tőlünk. Miközben érzelmileg már most sokkal többet teszel bele mint a másik fél.
2021. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még szerelmes nem,mert korai lenne,csak nagyon zavaros. Mármint itt most arról dönteni,hogy összejöjjek valakivel aki lehet,hogy tetszik és még esélyem is van,vagy magamat védjem az ugymond sérüléstől,lehúzástól,mert én jobb akarok lenni,és ebben biztosan segítene is egy társ,de ő nem biztos,hogy szeretne kimászni a rosszból,hanem belenyugszik,és nem hinném,hogy kihúzná egy kapcsolat. Kicsit paradox🙁. Csak nekem a suli okozott elég sötétséget,és emiatt utána új életre,új énre törekszem,de meg nem tudom.
2021. jan. 27. 01:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel első kapcsolatod lenne, ezért tapasztalat híján megelégednél ezzel is, pedig ennél csak jobb lehetne.

Mindazonáltal valahol mindenkinek el kell kezdeni, lesz pár csalódásod az életben, kicsi az esély, hogy elsőre megtalálod az igazit. Ha úgy érzed látsz a dolgokban fantáziát, akkor egy próbát megér. Ha nagyon nem tetszik neked a dolog, akkor meg véletlenül se erőltesd csak azért, hogy végre legyen valakid.

Szerintem.

2021. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most azt érzed, hogy lehúzna, akkor jobb hagyni, szerintem keress olyant akinél úgy érzed nem.
2021. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat elso kapcsolatnak jo.

De konfliktus az lesz ebbol eleg hamar. Marmint adott egy problema, ami mindkettotoket erint, es teljesen ellentetesen kezelitek. Tehat nem azonos az ertekrendetek, gondolkodasmodotok.

2021. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!!

Mondjuk amúgy is szeretnék egyszer végre az árral úszni,csak hamar beleélem magam bármibe és olyankor a végén általában hopp van. Meg ott az idő is,elég rossz,hogy van egy személy,aki jó lenne,de nem értékeli magát és szétrombolja az összképet ezzel. Meg tudja,hogy valószínű emiatt mennek el tőle az emberek,akkor egy ember miért nem szeretne magának jobbat?! Ez a szomorú:/ Próbáltam rávilágítani tegnap,mert ami nekem is segít,felfogás,az tényleg jó,de ez az ,,elolvastam,köszönöm,de ennyi".

2021. jan. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!