Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Eleve magas pulzussal veszélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleve magas pulzussal veszélyes és lehetetlen a leszbikus (vagy a hetero) szex? (Komoly válaszokat várok)

Figyelt kérdés

Talán van itt köztetek aki hasonló gondokkal küzd.

Ez a 25 éves leszbikus lány azelőtt életvidám lány volt. De mostanra úgy érzi kilátástalan lett a helyzete mert balesetet szenvedett. A balesete óta magas a pulzusa, és még egy sor kisebb gonddal küzd, ami miatt már a lakást is nehezen hagyja el. De a legnagyobb gond a magas pulzusszám.

A beszélgetéseink során, szóba került a szex is.

Azt mondta a balesete óta nehezére esik az orgazmus. Úgy érzi az ő helyzetében nem lesz olyan lány, aki őt elfogadná. Úgy érzi a „normális emberek” életének fontos része a szex, ő pedig nem tudna örömet okozni egy másik lánynak, ha szexre kerülne sor. Emiatt pedig úgyis elhagynák őt. Én úgy hiszem, ha lassabban is kellően odafigyelve de ő is megélhetné a szexet egy lánnyal. Persze a beszélgetésünk után másnap már ott volt egy újságcikk egy esetről amikor egy férfi szex közben szív infarktust kapott és meghalt. Próbáltam meggyőzni, hogy a hetero szexet ne hasonlítsa össze a leszbikus szexel. És hogy a férfi biztosan csak túl erőltette magát, és ez vele nem fordulhatna elő!


Egy kedves szép lányról beszélünk, akinek 25 évesen szerintem nem kellene „elásnia magát” és lemondani a szexről.

Biztosan lenne olyan „egészséges” férfi aki most billentyűzetet ragad és azt írná ő elfogadná őt úgy ahogy van.

De azt kérem tőletek csak olyan írjon, aki ismer valakit, vagy maga is magas pulzussal esetleg szív gondokkal küzd!

Szeretnék neki mutatni néhány pozitiv példát is! Talán így megértené, hogy bár magas a pulzusa mégsem lehetetlen és veszélyes számára a szex.



2021. jan. 31. 13:15
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
96%
Gondolom béta blokkolót véletlen sem írt fel neki a doki.
2021. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszeres kezelés?
2021. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De írt fel neki. De a béta blokkolóval együtt is magas a pulzusa...
2021. jan. 31. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi?
2021. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Akkr ki kell vizsgálni alaposabban és más gyógyszerrel is kezelni. A szapora pulzus simán lehet idegi alapon is akár, főleg mivel ennyit parázik rajta és akkor nyugtató is jo lenne pluszban, ami szintén ha jól van eltalálva, csökkenti a pulzust is. Vérnyomása rendben van?

Én is szenvedtem sokáig a szapira pulzustól, de szedem rá a gyógyszereket, nem parázok, így idővel rendbe jött.

Még csak 25 éves. Rendbe fog jönni és szexelhet amennyit akar.

2021. jan. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!