Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért érzem úgy magam 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy magam 25 évesen is leszbikusként, mint egy gyerek?

Figyelt kérdés

Minden barátnőm férjnél van. Sokak már szültek is.

Valahogy mindig én maradok a baráti társaságomban, a gyerek.

Akinek ugyan van kapcsolata, de semmi házasság ugye... Szóval fogom valaha egy szinten érezni magam a barátaimmal?


Minél idősebb vagyok, annál inkább úgy érzem, hogy végülis már 18 évesen is volt kapcsolatom. 19 évesen pedig együtt éltem az akkori párommal.


Akárcsak a többiek akkoriban, persze mindenkinél másképp volt, de mintha én megragadtam volna azon a szinten, amin 18-19 évesen voltunk.


Persze már nem tanulok, hanem dolgozom, de mintha nem lépnék előre. Gondtalan nyaralások szervezése... jaj nekünk ez nem megy így, mi a gyerekekkel megyünk és a családdal... Mondják.


Sokszor úgy érzem magam, mint egy gyerek. Legalábbis, mint egy tini, aki ott megragadt, hogy hétvégente ráérek bulizni esetleg, vagy eszembejut olyan butaság mint, menjünk el nyaralni, akárcsak a régi szép időkben, a csajokkal. De ugye ez már nincs így. Nem is lesz soha.


Megértem, hogy nekik ez másképp megy, hiszen családot alapítottak, a kapcsolatuk is... Nem mondhatják azt egyik napról a másikra, hogy szakítok, hiszen gyerek, és papirok kötik őket össze a párjukkal. Az én nyakamban nincs ennyi felelősség. Ők már egy egészen más szinten vannak, mint én.


Ti tudtok azonosulni a problémámmal?

(Pláne nálam idősebb leszbikusokhoz szól a kérdésem.)



2021. febr. 7. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben örülnék.
2021. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok és 24, de mindenki azt várja el hogy legyen egy komoly kapcsolatom, meg család meg gyerek. Egy barátnőmnek van már gyereke, örülök neki, de valahogy nem irigykedek. Én még élni akarok, meg nyaralni, bulizni. Kinek mi. Ja és nem mellesleg szerelmes vagyok egy lányba, csak ezt a szüleim, akik legjobban erőltetik a dolgot, nem tudják.
2021. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én sem azt mondtam, hogy irigylem őket, de mindig kisebbségi érzésem van, mikor mondok valamit, és hülyének néznek, (legalábbis én így érzem) hogy feltételezem, hogy van erre a butaságra idejük.


Meg a párkapcsolatom is érdekelte őket annó. Mikor még kb azonos problémáink voltak.

De most úgy érzem magam, mikor mesélek, mintha szegények egy tinit hallgatnának. Rendesen szégyellem magam a kicsinyes problémáim miatt.

2021. febr. 7. 14:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell rosszul érezned magad, nem mindenkinek ugyanaz az értékrendje, vagy az életútja. Nem kevesebbek a te problémáid sem, csak mások.
2021. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek népszerű a hozzászólásommal, de itt az a probléma, hogy nem minden barátságok tartanak örökké. Egyszerűen teljesen másfele haladtok az életben, olyan barátokat kéne gyűjtened, akikkel “egy szinten álltok”.

Az élet erről szól....

2021. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Kikkel barátkozzam szerinted?
2021. febr. 7. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Most egyelőre a neten keresgetnék a helyedben közösségeket, ahol megtalálod a helyed (hobbikkal kapcsolatosan pl), aztán ha visszaáll az élet a megszokott rendbe, akkor élőben is.
2021. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 25 évesen egyáltalán nem kellene ilyeneken aggódnod, vagy emiatt gyerekesnek tartanod magad. Neked lehet hogy pont ilyen barátaid vannak, akik korábban házasodnak vagy vállalnak gyereket, de ezek már az utóbbi évtizedekben kitolódtak, pl: átlagosan nők és a férfiak is egyre később vállalnak gyereket. De még ha nem is így lenne, akkor is éld úgy az életed ahogy jól esik. Amúgy egyetértek 5-össel, lehet hogy olyan barátok is kellenének, akikkel hasonló az életfelfogásotok
2021. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32 vagyok, ugyanez! Jó végre olvasni, hogy valaki leîrta a gondolataimat amit belül èrzek. Nem fejtegetném most, de igen teljesen átérzem és megértelek
2021. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet pedig még csak 23 vagyok. Én még szeretnék tanulni, megtapasztalni ezt-azt, de a környezetemben sokan már együttélnek a párjukkal, gyerekük van. Én is ugyanezt érzem mintha még mindig jó pár évvel fiatalabb lennék míg mások sokkal komolyabbnak, elfoglaltabbnak tűnnek. Normális felnőtt életet élnek. Együtt vannak a párjukkal, gyereket nevelnek és azon dolgoznak, hogy jó életük legyen, egymásnak és a gyereknek mindent megteremtsenek. Én meg szingli vagyok, a szüleimmel lakom együtt és egyetemre szeretnék menni. Mások meg azzal nyaggatnak mikor lesz már párom, gyerekem.
2021. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!