Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt olyan időszakotok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan időszakotok hogy nem tudtátok eldönteni hogy biszexek vagy leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éven át úgy voltam,mert nem tudtam még normálisan átgondolni,aztán amikor lenyugodtam már tudtam,hogy mi újság. De ennek még csak féléve,viszont ha úgy érted,hogy megingás volt-e,olyan nekem pl nem volt ezalatt.
2021. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár nem tudtam mi is vagyok igazán.


Mindenképpen akartam pasikhoz is vonzódni, hogy esetleg "normális" életem is lehessen, de igazán csak a nagyon androgűn "pasik" fogtak meg...mint pl Andreja Pejic. A gaydarom 10/10es 😏

2021. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha most is van :/
2021. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt aztán jött egy csodálatos lány, és világossá vált bennem a helyzet,hogy egy nő oldalán szeretném leélni az életem.
2021. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lányokat biztosan tudom hogy szeretem. Azt nem tudom hogy a fiúkhoz is vonzódok e, vagy csak akarok vonzódni.
2021. febr. 19. 11:46
 6/12 anonim ***** válasza:
20%

Hát ha mondjuk a feminin dolgok tetszenek egy pasiban, vagy ha undorosz attól aki "tetszik" akkor lehet, hogy nem őszjnte a dolog.


Heteró csajok nem szoktak ilyesmin őrlődni.

2021. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy fiúval is el tudnál-e képzelni szexuális életet? Mármint úgy vonzódnál-e hozzá szerinted?
2021. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát... tényleg nem tudom. Filmekben sokszor tetszenek pasik, megnézem ha egy fiú helyes. Vannak fiúk akiknek tetszem, és nagyon jól is esik, meg szeretem hogy kedvesek, udvariasak velem, szeretek velük lenni de közben kicsit bűntudatom van mert én inkább barátnak tekintem őket. Bulikban kevertem már fiúkkal, és jó érzés volt csókolózni meg ölelkezni velük. (De annyira nem mint lányokkal.) De csóknál tovább sose mentem és kicsit megrémít a gondolat hogy egy fiú csináljon velem valamit. Pedig annyira nem vagyok fiatal, 21 vagyok.

Nem közömbösek a fiúk, de a lányok valahogy sokkal jobban vonzzanak, velük kapcsolatban semmi kételyem nincs, fiúk iránt viszont nem tudom mit érzek.

2021. febr. 19. 12:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy, lehet hogy tetszenek a fiúk, de szexuálisan nem indítanak be csak a lányok. Itt is a válasz, csak még nem ismerted fel (:
2021. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

volt 1rövid időszak.

Azután rádöbbentem,hogy mi a helyzet valójában.

2021. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!