Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ennek lehet köze az ismerkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet köze az ismerkedések kimeneteléhez?

Figyelt kérdés

Társkeresőn próbálkozok az ismerkedéssel már egy ideje. Nincs ez a mindenképpen ,,hamar gyorsan szeretnék valakit",hogy azért ne sikerülne,mint sokaknak. (De persze szeretnék,csak olyat akibe bele is szeretek)

19 éves vagyok,nem volt még barátnőm.


Tetszik valaki,nem beszéltünk még,de szimpatikusnak tűnik jó ideje,de nagyon félek ráírni,mert lehet nem lennék az esete,főleg mert vissza sem követett,kevés embert követ mondjuk,meg privát a fiókom.(De legalább biztosan leszbikus,így esély lenne)


Gondolkodtam egyszer elmegyek egy buliba valakivel,hogy ott kicsit ittasan bedobjam magam,de ugye ilyen most nincs,meg látom baráti társaságba megy,de én egy barátját sem ismerem.


Az ismerkedések meg nem jönnek össze,tök kedves és nyitott vagyok,de a többiek nem,kinézetre sem vagyok elvileg csúnya (aki tudja, az nehezen hiszi el,hogy leszbikus vagyok),de nem tudom mi a baj. Arra gondoltam lehet így a sors (én hiszek benne,sokszor bebizonyosodott) akarja ne jöjjön össze más,de bosszantó kicsit,és nem értem,ez zavar.😕


Bármit fogadok,véleményt,javaslatot,most bármi segítene,mert nincs ilyen ismerősöm,akivel ezt megbeszélhetném😥


2021. febr. 20. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes, így elég nehéz, hogy nincs lehetőséged sehová sem menni. Mindenképp megér egy próbát ráírnod arra a lányra, légy magabiztos ne keseredj el és menni fog! ☺️
2021. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá.

Lehet nekem van rusnya fejem, de ha írtam 10 csajnak kb 3 írt egyáltalàn vissza, és egy kis dumálás után csak 1ből lett kb randi, és második randi ettől is ritkább 😛


Ne habarodj bele a fotók alapján, hogy aztán 2 hónap múlva essen le, hogy belsőre tök más ember mint te elképzelted, tök máshogy néz ki irl, stb.


A siker kulcsa a reziliencia, aki szimpatikus, arra mind írj rá, és ne törje ha nem jön össze.

2021. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá mindenképpen, mit veszítesz? Bocs, de ha nem írsz senkinek, akkor miért vagy a társkeresőn? (ettől még a netes társkeresőkön rengeteg lesz a kamus, vagy a "csajt 3.-nak" alapon keresgélő pár pasi tagja - ezzel kalkulálj majd).

NEM kell buliba ittasan menned! Igyál ha jól esik, de ne részegen próbálj ismerkedni, nem túl jó pont.

2021. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos a tanácsaitokat!!


Nekem ez most tényleg egy ilyen ébresztő,segítség,mert sok mindent túlgondolok. Egyébként most már nagyon sokszor én írok rá az emberekre,mert különben nem írnának,úgy hogy az nem baj-kívéve hogy általában csalódok-,csak erre a lányra félek ráírni,lehet az is,hogy a csalódás miatt,vagy fogalmam sincs. De lehet valamikor összeszedem magam,mert valami őszinte de nem ijesztő szöveggel kéne talán írnom.


1 randinak,találkozásnak én is örülnék #2es már🤣

2021. febr. 20. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sokszor van, de szerintem jobb korán letépni azt a tapaszt, tök feleslegesen viszed bele magad ebbe érzelmileg ha nincs semmi esély amúgy se.
2021. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!