Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagy biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy biszexuális lányként neked melyik magyar úszónő tetszik leginkább?

Figyelt kérdés

Szilágyi Liliána:


[link]


[link]


Jakabos Zsuzsa:


[link]


[link]


[link]


Hosszú Katinka:


[link]


[link]


Kapás Boglárka:


[link]


[link]


[link]


Késely Ajna:


[link]

[link]


Sebestyén Dalma:


[link]


[link]



Miért az a lány tetszik neked a legjobban, akit jelöltél (pl. az ő kisugárzása tetszik a leginkább vagy az ő alakja jön be legjobban)? A többiek közül is bejön még valaki?



2021. márc. 8. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%

Együtt nem lehetne? :D


[link]

2021. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapás Boglárka, rá pár éve már felfigyeltem, hogy milyen aranyos 😅
2021. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 morcosmedve44 ***** válasza:
80%
Értelmetlen ez a szavazás. Biztos vagyok benne, hogy a szavazók 90%-a férfi.
2021. márc. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok sem, leszbi, sem bi, de azért a szép nőt meglátom, aki egyértelműen Hosszú Katinka😍

Nem tudom, uigy mi a franctól van úgy túlhypeolva Kapás Bogi, nem ronda, de szép se. Jakabos Zsuzsa ugyanez.

2021. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szilágyi Liliána, az arca és alakja miatt.
2021. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Jakabos Zsuzsa a legszebb véleményem szerint, de ahogy Sebestyén Dalma mosolyog... Totál lenyűgöz az a kedves arca, még ha nem is olyan szabályos, mint JZS-é. Valami eszméletlen tündér kisugárzása van, mindenképpen Dalma.
2022. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!