Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiatalabb vagy idősebb lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb vagy idősebb lánnyal/nővel jönnétek össze?

Figyelt kérdés
Amikor “fiatalabb” voltam mindig arra vágytam, hogy egy idősebb lánnyal legyek, de most, hogy NAGYON idős (18) éves lettem (XDD). Már azon gondolkozok, hogy lehet fiatalabb lányokkal kezdenék. De közbe meg lehet csak azért van mert eddig idősebbekkel voltam és most is egyedül ülök... szóval igazából ez nem is kérdés hanem valamiféle ismeretgyűjtés vagy nem is tudom. CSAK BESZÉLGESSEN VELEM VALAKIIII:(

2021. ápr. 5. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nyugodtan írhatsz/írhattok 🙂

17/L

2021. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én biszexuális vagyok,de még sosem voltam nővel. Viszont a nőknél nem igazán érdekel a korosztály, a nálam fiatalabbak és az idősebbek is bejönnek (persze normális határokon belül). De érdekes módon a férfiakból csak az idősebbek jönnek be. 21/L
2021. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!