Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Merre bújkálnak azok a leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre bújkálnak azok a leszbikus, biszex lányok, akiket nem zavar, vagy esetleg kimondottan kedvelik, ha egy lány fiús?

Figyelt kérdés
Az esetek, többségében azt tapasztalom hogy mindenki a nőies nőket keresi. Akadnak azért kivételek?

2021. máj. 26. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Én fiú vagyok de nagyon szeretnem kiprobalni magamat nőként és ha egyszer ég véletlen osszejonne akkor biszex lány lennék.
2021. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Lehet hogy csak téged kerülnek.
2021. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Mennyire fiús?
2021. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Miért kell lehúzni az emberek válaszát az előttem szólok válaszoltak normálisan mégis le lettek húzva pedig semmi rosszat nem őrt egyik se
2021. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem mindig is tetszettek a fiús stílusú (rövid haj, ing, nadrág), de személyiségre nem a filmekből/sorozatokból megszokott "jópofa srác butch" (szóval nem harsány, erőszakos, bunkó stílusú, nőknek szexuális megjegyzéseket tevő, hanem inkább visszafogottabb, de határozott) nők.


A "hol vagyok" kérdés jelenleg nem aktuális, mert párkapcsolatban élek egy férfival. Viszont nyilván nem én vagyok az egyetlen, akinek egyébként tetszenek az ilyen nők.

2021. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3-as ami a külsőt illeti annyira, hogy néha elnéznek fiúnak, viszont ettől függetlenül a belsőm nőies, érzékeny és figyelmes vagyok, szeretem a rendet, otthonosan mozgok a konyhában, tehát nem egy pasiutánzat vagyok, csak ilyen laza a stílusom, mert így érzem jól magam.


Köszi a választ mindenkinek, részemről ment a zöld pacsi!


Utolsó Neked is köszi, és hát akkor sok boldogságot a pároddal!

2021. máj. 26. 15:36
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Hat sok ilyen van meg olyan aki lanyos preferalja de ha olyan a szemelyisege akk esetleg fius is lehet mint pl én. Ha a fius annyiban merul ki h rövid haj es nem hord szoknyát. De van amit egyikbe sem szeretek. Ezt ertsd úgy h kizaro ok h legyen köztünk valami pl.: ha van tetoválása, ha hasznalja a "g*ci szót" engem ez annyira taszti h egyszeruen itt megbukik a dolog, ha adidas cipőt hord, ha fel van nyirva a haja oldalt ( hatul még elfogadhato vagy ha mindenhol rövid), olyan helyen van pcje (orr, nyelv, szemoldok, mell, lent), fura színű a haja ( zold, kek vagy termeszet ellenes a színe) stb.

Szoval szerintem ahogy nalam is ez nem attól függ h valaki fius e vagy lanyos e, hanem mas tenyezoktol 24/L

2021. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7es, sok sikert a párkereséshez 🤣 mi a baj szerencsétlen adidas cipővel? Nike már okés?
2021. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se nézek ki nőiesen, azaz nem öltözöm úgy, meg rövid a hajam, de pasinak azért nem néznek. Nekem nem is igazán tetszenek a nőies nők, valahogy nem szimpatikusak, nincs meg velük a közös hullámhossz.


Itt "bújkálok" a lakásban és félek az ismerkedéstől.😶😅

2021. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7-s:

Sok “kizáró tényeződ igaz rám”

Köszönöm,hogy megkímèlsz magadtól ,tartsd meg eme begyöpösödött gondolkodás módod,hogy megóvd az ember társainkat 😎



8-s

Nike-ból se mindegy neki melyik 😅

2021. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!