Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lanyok ti elveznetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lanyok ti elveznetek vagy elvezitek a szexet egy ferfival vagy undorodtok a penisztol??

Figyelt kérdés
Ha nem miert nem ha igen miert igen??

2021. jún. 24. 02:47
A kérdező szavazást indított:
Igen elveznem
Nem nem elveznem
Undorodom
39 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért leszbikus, mert nem. Ha élvezné a szexet egy férfivel akkor biszexuális lenne, ergo nem létezhetnek olyan leszbikusok, akik férfiakhoz is vonzódnak.
2021. jún. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
En ezt ertem elso valaszolo de a szexualis vonzalom nem kulon valaszthato az erzelmi vonzodastol?!
2021. jún. 24. 03:04
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Meghagyom masnak !!
2021. jún. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
#2 Nem.
2021. jún. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
#3😂 ez most nagyon szívből jött, ezt éreztem
2021. jún. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

De igen, különálló is lehet, de ha valaki leszbikus akkor szexuàlisan is az, nem csak érzelmileg.

Ha valaki érzelmileg homoszexuális, szexuálisan bi, akkor azt már biszexuálisnak hívjuk.

2021. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%

Én nővel vagyok kapcsolatban,mindig is nővel szerettem volna kapcsolatban lenni.Viszont mikor pasival voltam,élveztem annyira mint nővel,sőt valamikor még kielégítőbb volt.

18/L

2021. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
(Nem tudom, mi a hivatalos álláspont ezzel kapcsolatban, de én biztos nem nevezném magam leszbikusnak, ha élvezném a szexet férfival.) Szóval nem, nem élvezem. Még fiatalabb koromban lefeküdtem pasival, 2vel is, mert mindenki ezt csinálta, pasizott, szexelt, vette a kotonokat, terhességi teszteket, és úgy éreztem, ettől lesznek menők meg felnőttek az emberek... De a "nem élveztem" eléggé enyhe megfogalmazás lenne erre. Rettenet volt! Nem is tudom, hogy tudtam megtenni egyáltalán. Szó szerint a hányinger kerülget, ha visszagondolok rá.
2021. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem lehet elhinni, hogy vannak LESZBIKUSOK! Komolyan, értelmezni kellene a szót.
2021. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Azer kerdeztem meg mer hallottam nehany leszbi elvezi valamelyik nem. Es tudom ertelmezni a szot
2021. jún. 24. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!