Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Van olyan köztetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan köztetek, aki egy férfival történő (rossz) szex után jött rá, hogy valójában leszbi?

Figyelt kérdés

2 napja mesélte egy lány ismerősöm, hogy a legjobb barátnőjéről kiderült, hogy leszbi. 4 hónapja volt együtt a barátjával, lefeküdtek, de szegény lány nagyon nem élvezte a szexet. Ez az eset ébresztette fel benne a gondolatot, hogy talán leszbikus és igaza is lett. Más is van, aki hasonló módon jött rá?

20F



2021. jún. 24. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem :D Pedig bőven volt részem rossz szexben. Ha választhatnék, leszbi lennék.
2021. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
En igen
2021. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A barátnője már eleve leszbikus volt, csak nem jött rá, nem fogadta el magát. Külső társadalmi elvárásoknak történő megfelelés miatt ment bele a szexbe - persze hogy nem volt neki jó. Egy heteró nőnek ha rossz a partnere akkor a pasiról gondol nem túl szépeket de nem lesz tőle leszbikus.
2021. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Természetesen nem attól lett leszbikus, hogy volt egy rossz élménye férfival, de én ilyet nem is írtam.
2021. jún. 24. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Valoszinu mar elotte is leszbikus volt, csak a kulso nyomas hatasara ismerkedett. Vagy nem is igazan erezte mi is van. Csak pasival kell ismerkedni.


Nalam is ez volt.

Leirom.


Probalkoztam pasikkal, randizgattam. Mindig gondpltam magamban csak kifogom aki pont megsem jon be...


De sose ereztem azt hogy veluk tobb lehetne mint baratsag.

Egy pasi volt aki ezt meg cafolta.


Volt egy pasi kollegam akinel valahogy ereztem némi kemiat.

Aztan oda jutottunk, hogy randizgattunk. Egyszeruen olyan tokeletesnek tunt. Bementem hozza elmentunk moziba( 3 eve volt amugy) , majd fel hozza es petting lett a vege. Szexet nem akartam. Sajnos a szopastol en full rosszul lettem.. Idegen volt az egesz, persze o elment, megtettem neki, de a hanyinger kerulgetett.. Engem meg hiaba nyalt, meg ujjazott nem ereztem kb semmit. Csak hogy csinal valamit. De inkabb mondtam hagyja abba, mert faraszto napom volt, nem fog menni. Legbelul pedig tudtam hogy hiaba ereztem korabban iranta valamit. Aztan ket nap mulva talalkoztunk csokoloztunk az egyebkent jo volt vele.

Aztan megint csak megfektetni akart. De nem engedtem, mert nem. Tudtam anyuek mikor ernek haza a bulibol. Meg nem ereztem a szex dolgot vele.


Vegul teljesen ossze zavarodtam.


Mert az jott le csak lyuk akarok lenni es izgalmas hogy nem engedem magam neki. Kozben meg bar nagyon megszerettem, de a szex dolog taszitott.


Persze kiderutl tenyleg csak kaland lettem volna neki.


Lannyal igaz egyszer volt kaland felem, de total felizgultam, benedvesedtem. Teljesen mas erzes volt mint mikor a kollegammal kerultem ilyen viszonyba.


Utana meg volt egy srac akivel nagyon jol ereztem magam. De ott o hatralt ki sok zur volt akkor az eleteben nem akart kapcsolatot. Vissza gondolva nem is lett volma miattam, valoszinu a szexnel ugyan ugy elojott volna ez.


Utana dontottem el, felhagyok a pasik ismerkedesevel, mert nem biszex, azt tudtam, hohy a lanyok is bejonnek, hanem inkabb leszbikus vagyok. Ahogy ez tudatosult bennem. Pasikra nem tudok ugy nezni hogy vaaa.. Nem is nezem meg oket.Sokkal jobban erzem magam, hogy nem kell eroltetnem a pasi ismerkedesr, mert ezert nem mukodott egyiknel sem, mert nem hozzajuk vonzodok :D



Lanyokkal sem egyszeru, mert eddig kapcsolat nem jott ossze, de nehez kiszurni ki a biszex vagy leszbikus. De most mar jobban erzem magam, hogy ez tudatosult bennem, egy biszex baratnom van o tudja rolam, meg van meg egy bnom aki tudja rolam ezt. Se csalad senki amugy.


Persze ez is nehezsegi faktor.


De egyenlore jo igy.

Bar a csalad erdeklodik hogy pasi?

Csak annyit valaszolok meguntam az ismerkedest majd jon valaki.



Engem a petting ebresztett ra, hogy nem jo, es nem tudnek faszt sem szopkodni,mert taszit, meg hogy pasi nyal, er hozzam azt sem elvezem. De ha no er hozzam akkor benedvesedek,meg total felizgulok.

2021. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én igen. Miután 18 évesen hárman megerőszakoltak, miután leütöttek.
2021. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Az hogy nem jó a szex egy férfival még nem jelenti azt, higy leszbikus vagy. Én magam pl abszolút "érzéketlen" vagyok hüvelyi tájékon, tehát magát a behatolásos szexet sem élvezem, inkább olyan legyünk túl rajta eset. Persze élvezem hogy a partneremnek jó, de kb ennyi, maga a pasival való testi kontaktus viszont nem taszít, így nem érzem magam leszbikusnak sem ettől.
2021. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!