Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A gyerekek szexuális irányults...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerekek szexuális irányultságát lehet befolyásolni?

Figyelt kérdés

Az új törvény miatt kérdzem. Hogy lehetséges, hogy valaki amiatt legyen meleg mert "ezt latta"?

Mikor dől él ki milyen szexuális irányultságú lesz? Vagy ez hullámzik egész életbe és valami hatása miatt leszbikussá válik valaki?



2021. júl. 28. 01:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
21. Dugulj már el. Széttrollkodod a fórumot. Már azt se lehet követni, hogy melyikőtök melyik állásponton van, mert csak a személyeskedés megy ezerrel, főleg a te részedről. Te melyik álláspontot képviseled?!
2021. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%

Ha tényleg nem sikerült kibogóznod, hogy melyik "álláspontot képviselem", akkor nagyon súlyos gondjaid vannak a szövegértelmezéssel.


Az illető akinek válaszoltam megérdemli a személyeskedést, ilyen ostoba embereket szép szavakkal nem lehet lekapcsolni.

2021. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%
A gyerekek szexuális irányultságát semmi sem befolyásolja. Én magam pánszex vagyok és úgy nőttem fel hogy az lmbtq téma még jócskán tabu volt, nem gyűlölködtek a szüleim egyszerűen csak nem beszéltünk róla. És máshol sem. Aztán ahogy éltem az életemet a huszas éveim végén döbbentem rá, hogy bizony léteznek olyan nők akikhez vonzódni tudok. Egy olyan társadalomban ahol elfogadóak az emberek semmivel sem lesz több meleg gyerek. Csak több meleg gyerek meri felvállalni magát és a boldogságot választani ahelyett, hogy önmagát meghazudtolva éljen boldogtalan életet félelemben.
2021. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
64%

Tudományosan igazolt tény, hogy a homoszexuális emberek agya (férfiaknál az amigdala ha jól emlékszem) kissé eltér a heteroszexuálisoktól. Az viszont máig nem tisztázott hogy ez a kiváltó oka a homoszexualitásnak, vagy az egyik következménye. Ráadásul az agyi aktivitás és szerkezet nem genetiai örökség, hanem az egyén élete során folyamatosan fejlődik ki.


A homoszexuális transzformáció elmélete is sántít, mert főleg olyan helyeken vizsgálták, ahol (hadsereg, börtön) ahol nincs jelen az ellenkező nem. (Hiába szeretem a körtét, ha csak alma van otthon kénytelen vagyok azt enni)


A genetikai magyarázat "előre elrendelt sors" ugyancsak kérdést vet fel: egypetéjű ikreknél, ha az egyikük homo, a másik miért nem lesz az?


Szóval ezen ne civódjatok, mert a mai napig nincs rá tudományos válasz mi okozza a homoszexualitást.

2021. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24/24: az egypetéjű ikrek esetében gyakrabban homoszexuális mindkettő mint a nem egypetéjű ikrek esetében, tehát itt is megmutatkozik a genetikai háttér. egyébként pedig senki nem állítja, hogy a homoszexualitás 100% genetika, ezt általában olyan homofóbok szoktál hangoztatni, akik semmit sem értenek a biológiához... a tudósok csupán annyit állítanak, hogy a genetika is szerepet játszik, viszont az anyaméhben történő fejlődés során a magzatot ért hormonok nagyobb hatással vannak. Szóval ez a "nem találtak homo gént" hülyeség, heteroszexuális gént sem talált még senki...


Azt szintén megemlíteném - mert ezzel is nagyon sokan dobálóznak - hogy az egypetéjű ikrek nem ugyanolyanok... egypetéjű ikreknél az is gyakran előfordul, hogy az egyik balkezes a másik pedig jobbkezes, pedig a kezesség is genetika / születés előtti hormonok következménye. Ikrek esetében az anyaméhben NEM pontosan ugyanúgy fejlődnek, nem azonos mennyiségű hormon éri őket stb, ezlrt fordulhat elő, hogy nem lesz mindkettő balkezes / homoszexuális stb.

2021. aug. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!