Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem tudok az ujjazástól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok az ujjazástól elélvezni?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok, mindenhogy szeretem csinálni a párommal, viszont csak nemrég sikerült elélveznem életemben először, méghozzá úgy, hogy a barátnőmre ültem és egymáshoz simultunk aztán egyre inzenzívebben. Sem nyalással sem ujjazással nem tudok ilyet elérni. Valaki van hasonló helyzetben? -vagy csak nekem nem jön össze máshogy

2021. júl. 28. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Bocsánat, hogy beleszólok férfiként, de ujjazással nagyon nehéz kielégíteni egy nőt. Nekem eddig még nem sikerült, pedig párszor azért már csináltam.

Nagyon elkellene taláni a G pontot, hogy eltudjon élvezni és oda nagyon finom érzék kell, hogy kitudja az ember tapítnai. Én úgy szoktam, hogy a nagy ujjammal közben a csiklót izgatom és akkor elszoktak élvezni ettől.

Nyalás esetében, feltételezem a nyelv nem izgatja megfelelően a csiklót.

Próbáljátok meg a nyelv hegyével izgatni és közben akár az ujjatokkal be is dughatjátok a hüvelybe. Sőt! Ha nyaljátok, akkár az ujjatokat is odavihetitek a csiklóhoz és akkor a nyelv és az ujjatok is egyszerre izgatja. Azért gondolom, hogy a nyalástól el kell tudni élveznetek, mert az összedörzsőlés hasonló élményt ad, de a nyalás intenzívebb.


Mégegyszer bocsánat, hogy beleszóltam, de én azt gondolom, technikai probléma van csupán és nem szervi!

2021. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bi lány vagyok. Csak úgy tudok elmenni, ha nyalás közben ujjaznak. Élvezem simán is, de orgazmusom nincs tőle. G pontommal kísérleteztünk (jelenleg férfi a párom) de az se ment még.
2021. júl. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
G pont megtalálásához kell egy kis nő segítség, mikor már izgalmi állapotban vagy. Addig a partner a sötétben tapogatózik. Amúgy, sokan vannak úgy, mint Te (#2), hogy nyalás közben úgy tudnak elmenni, ha közben ujjazzák. Talán, ki lehetne egészíteni dildóval vagy valami hüvelyi vibrátorral, ami jobbá teszi.
2021. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én húvelyi úton abszolút érzéketlen vagyok, így engem hiába is ujjazna a párom sosem tudnék úgy elmenni. A nyalás is inkább csiklandós érzés. Én azt szeretem és úgy tudok elmenni, ha kézzel izgatják a csiklómat sehogy máshogy. Volt hogy azt éreztem rosszul vagyok emiatt összerakva, és az is felötlött már bennem, hogy az aszexualitás egyik szürkébb zónájában helyezkedhetek el,ezt nem sikerült még megfejtenem. De minden esetre a mostani páromat ez nem zavarja és működik a szex.
2021. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Hasonló mint az utolsó.

Párom előtt csak csiklóval izgatassal tudtam el menni. A nyalt csalódott mert csak voltam😂 nem élveztem különösebben sőt úgy érzem talán be is feszültem akkor mert nem jött be. Pedig próbálkozott.

Aztán mi is próbálkoztunk ha bedugja az ujját az jó, ha ujjazni kezd, nem rossz, de nem megyek el. De ha kint is bent is izgat, lehullanak a csillagok. 🤩🤣 De kell a csókja is.

2021. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!