Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egyre jobban kezdek beleszeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kezdek beleszeretni egy barátnőmbe,viszont neki is van kapcsolata és nekem is.Mit tehetnék,hogy ne történjen meg?

Figyelt kérdés

Neki 3 éve van kapcsolata egy sráccal ami elég bonyolult.Nekem másfél éve van barátnőm ,akit mindennél jobban szeretek,és nem is gondolkozok azon ,hogy másért ott hagynám. Ők is ismerik egymást,és nagy ritkán egy társaságban vagyunk,a fejemhez vágta már a barátnőm,hogy látja azt ahogy ránézek.Nekem akkor még annyira nagyon fel sem tűnt.

A szemébe se merek nézni annyira zavarba jövök,és néha olyan mintha talán fordítva is így van,bár elítéli.

Nagyon kellemetlen ez nekem főleg úgy ,hogy kapcsolatban vagyok,ami szinte tökéletes.

Néha már azon kapom magam ,hogy elalvás előtt rágondolok.


Viszont nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot,mert elég jó barátom.


Főleg azoknak a válaszát várom,akik voltak már ebben a helyzetben!!



2021. aug. 18. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
nem tűnik túl jó barátnőnek neharagudj
2021. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xd
2021. aug. 18. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy lehet már a barátnődbe nem vagy szerelmes,hanem csak egyszerűen szereted és biztonságban érzed magad mellette,de a tűz meg a baráti barátnőd felé gyulladt meg. Nem tudom igazából,hogy mi érné meg jobban: Ha hagynál időt magadnak,megpróbálnál rosszat gondolni,pl erősíteni a tényt,hogy elítéli az egészet és így ezt lerendezni magadban és a barátnőd mellett maradni,vagy elhagyni a barátnődet,mert már csak szeretetet érzel,áldozatot hozni és megpróbálni azzal a másik lánnyal,aki lehet visszautasít,vagy nem akar veled kapcsolatban lenni?! Ugye így igazából nem vagy boldog,de az is lehet,hogy ez csak egy tévút,hogy most kicsit elkacsintassz másfelé,mert valami változatosság kell,de az is lehet,hogy ez akkor egy problémát jelez a kapcsolatodban,és ezt is érdemes lenne átvenni,hogy mi az ami nem jó abban a kapcsolatban. Egy kapcsolatom volt,nem voltam szerelmes,kedveltem,de nyugis kapcsolat volt,mint egy normális mintakapcsolat,mégis ettől volt olyan rossz,mert voltak ürességek,amit nem lehetett betölteni. Lehet nálatok is vannak,lehet csak valamit újítanotok kell,ugyanakkor változol te is,ő is,lehet neked már más személyiségű személy kell,mert úgy érzed belül,hogy másra van szükséged,mert az aki ott van melletted,támasz,de nem visz előre,nem tesz hozzád. Ha nem akar változtatni barátnőd,mert nem muszáj,akkor meg lehet jobb lesz majd a szakítás,ezen ő is sokat rágódhat biztosan,hogyha így észrevette a nézésből is,hogy mizu. Erről beszélnetek kéne mindenképpen,vagy legalább,ha lassan,részletesen végiggondolod és találsz problémát,akkor arról.
2021. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszod
2021. aug. 18. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem adj magadnak időt. Alapból nem jó az, hogy már másfél év után ilyeneket gondolsz másról. Maradj szingli legalább egy évig, és hidd el minden rendeződik, és akkor fogsz rájönni dolgokra. Nekem volt kettő hosszabb kapcsolatom, és az bőven elég is volt. Most idő kell nekem... mert pont ettől félek. Lehet ha most találnék valakit, aki megtetszik és elvagyok vele, akkor egy idő után ez történne velem, mint veled ebben biztos vagyok. Ne felejtsd el, hogy igazán szerelmes ritkán lesz az ember... és sajnos annak kell lennünk ahhoz, hogy egy erre épülő kapcsolat kitartson akár egy életre. Biztos voltál már nagyon szerelmes, mikor senki más nem volt a gondolataidban csak ő, és úgy gondoltad hogy megtaláltad az igazit a személyében. Lehet gyerekesen hangzik, de ez kell.... mert ha ez nincs meg sose leszel boldog. Az utolsó 3 éves kapcsolatom nagyon jó volt, szinte tökéletes. Nagyon szerettem a páromat, de nem éreztem azt, mint az első barátnőmnél, akivel 2 évet voltam együtt. És ez sajnos kiütött. Tudtam, hogy milyen az igazi szerelem és én arra vágytam. Ezért inkább szakítottam vele, mert nem akartam húzni egyikünk idejét sem tovább. Úgy döntöttem, hogy túlvészelem a szakítással járó magányt.... de egy új eséllyel indulok neki. És várok... mert ritkán jön. Meg idő is kell. Nem szeretnék egyik kapcsolatból ki és be lépegetni, mert ennek ez lesz a vége (tapasztalatból mondom). Ha pl másfél évet vagy szingli, akkor annyit, de lesz időd mindent/mindenkit lezárni a fejedben és összeszedni magadat.

Nekem az első kapcsolatom volt az, mikor igazán szerelmes voltam (a 2 éves). Utána csak “elvoltam” stb... ezt honnan tudom? Még most is, mikor meglátom 6 év után annak a bizonyos személynek a képét ő az egyetlen aki hiányzik, akire még most is azt mondom hogy szeretem.... jöhet bárki, iránta mindig is táplálni fogok mély megfoghatatlan érzelmeket. És ez a kötelék még mindig megvan és értékes nekem. Valamiert nem tudom elengedni teljesen. És ha más lánnyal látom nem zavar, csak mély szomorúság tör rám. Na látod? Nekem ez az igazi szerelem.... ami a többi közül kitűnik. (25/l/l)


Neked vajon van ilyen ember az életedben?


De amúgy ha szeretnél még mesélni akkor nyugodtan írj rám :))

2021. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!