Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Felvidéken hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvidéken hol lehet ismerkedni diszkréten leszbikus nőkkel?

Figyelt kérdés
20éves vagyok és nagyon hajt a kíváncsiság ,hogy milyen lehet egy másik nővel az ágyban..Sajnos nem ismerek semmi olyan oldalt (vagy akármit) ,ahol erre tudnék megoldást találni 😕

2021. szept. 15. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismersz szexpartner kereső oldalakat?
2021. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Iskolába…szórakozó helyen gondolom azért jársz

Face Insta

2021. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tinder :D de ott még amugy nem jött össze nekem semmi, nagyon durva de itt gykrol jött ossze amugy találkozom, meg fb csoportokból. Vidékiként is lehet amugy felmenni Pestre amugy, de szórakozóhelyes történetek nem tudom mennyire tartósak. Mimden esetre ha melegebb lesz én is kiprolok néhány szórakozó helyet, aztan lassan itt a pride is.
2022. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pride? idk h felvidéken van-e de ott sok a lezbi nő 50-50%
2022. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!