Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, hogyan ismerkedtek? Győr környékén ismerkedési tipp?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy Tinder. vagy meleg bárok Pesten. Nekem ez a kettő.
2021. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Tinder,meg Badoo,de Tinderen pl mindenki messzebb van,tehát csak győrivel szinte csoda. De én senkivel sem találkoztam még.

Árkádba lehet látni személyeket,akik talán leszbikusok,de mindegy,mert mindig valakivel járnak,meg fut mindenki,szóval személyesen nem tudom hol lehetne.

Elvileg Győrben is van valahol melegbár.

De én is gondolkodtam a pestieken,csak úgy kéne megszervezni a napot visszautazás miatt,szóval elég rossz,hogy pont ott vannak. Még insta oldalakat lehet nézegetni esetleg,ott a társkereső oldalakat

2021. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Onnan közel van Bécs meg Pozsony is, szerintem megér egy próbát
2021. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tiniként vagy felnőttként?
2021. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!