Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van egy kiszemeltem, szerintem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kiszemeltem, szerintem kölcsönös a szimpátia,de van ami kérdőjel,mit jelenthet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Képbe jött egy nő. Kutyám trénere.

Nagyon nyitott,közvetlen.

Szerintem kölcsönös a szimpátia,úgy tűnt szívesen beszélget velem.

Magán órán is voltunk nála. Dicsérte a parfümömet 2x is.

Illetve mintha kb ezer éve ismernénk egymást. Én ritkán érzek ilyet.Nála elég erős.


Eddig messegeren is beszélgettünk. Jó persze jó részt kutyás dolgokról. De hát az is valami.


Utobbi két alkalommal írtam neki ha olyan volt válaszolt ugyan. De amiket utána írtam. Csak a messenger reagálásokkal lájkolta be /szív, vicces fej/elpirulós fej/


Nem igazán tudom ezt hová tenni, eddig beszélgettünk rendesen,most meg csak ezek a bereagálások.


Jelentheti azt,hogy akkor már nem igazán akar velem beszélgetni?


Annyira tetszik,megszeretném ismerni legszívesebben minden nap írnék neki. De hát nyilván nem lehet.


Heti egyszer viszi el a kutyámat napközibe, akkor találkozunk,meg magán órát is kértem tőle,mert vannak gondok a kutyámmal.


Vagy lehet heteró és benéztem a jeleket,kedvességet. Már sok vagyok számára. Most így hirtelen ez jutott eszembe.


2021. okt. 14. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján,hogy heteró,de arra nem is gondoltál,hogy nem jössz be neki és csak egy ügyfél vagy neki?
2021. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mindent számításba vettem ne aggódj.

Feltételezni meg szerintem lehet bárkiről bármit. Főleg ha profilján "család az család" szlogen van szivárványba. Minimum,hogy nem homofób. Persze ettől heteró simán lehet.


Csak nagyon kedves,nyitott,sokat beszélgettünk. Igazából ha csak ügyfél lennék az elején is lezárta volna röviden a dolgokat. De inkább olyan volt mintha ő akart volna beszélgetni.Sodrottam az árral.Így én is nyitottabb lettem felé.

2021. okt. 14. 20:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Voltam már más magán oktatónál is, bár ott is váltottunk pár szót messengerbe,de nem így mint vele. Ott érződött,hogy az oktatónk,ügyfél vagyok,bár ott pasi volt,kedves volt persze ő is. De teljesen szakmai volt.
2021. okt. 14. 20:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Nos ha jól értelmezem akkor nő vagy, ahogy a jelenlegi oktatód is. Abból amiket leírtál, szerintem szimpatikus vagy neki. Viszont a reakciójából ítélve kissé félénknek, visszahúzódónak tűnik aki tart a dologtól. Ez persze nem azt jelenti hogy ellenére lenne, csak hogy új neki a dolog. Hívd el egy kávéra, aztán kiderül.:)
2021. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tűnik vissza huzodo szemelyisegnek egyebkent :D elegge kozvetlen es nyitott.


Majd meglatjuk mi sül ki belole. Kavera nem hivnam el egyenlore. Meg picit varok tobbet talalkozzunk, esedekes lesz egy ujabb magan ora,ugy is.

Meg en felenkebb vagyok amugy :D

2021. okt. 15. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet a sima üzenetekre csak reagálgat, de ha elhívnád valahova, akkor nagyon lelkesen fogadná. Hajrá ;)
2021. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem merném elhivni sajnos.


O az idosebb, sokkal erosebb szemelyiseg is, mint en. Nem merek ennyire kezdemenyezni. :/


Inkabb várok. Hatha o elobb kezdemenyez elhivast :D ha nem akkor igy jartam.


Nem akarok beegni. Szuper napkozijuk van es szakmailag es ott van. Nem dobnam ezt el egy elhivassal. Ha azt mondja bocsi de ez es ez van akkor utana, hogy talalkozzak vele?! :D


Igy is egyszer egy fogorvosnőmet elhivtam, mert rola is azt gondoltam jeleket ad. Halal egő volt utana menni, mert korzetis volt. Penzem sem volt maganra akkor. 2-3 alkalom az elhivas utan elegge kellemetlen volt.


Nem akarom ezt atelni ujra.


Szoval akkor marad, hogy varok es sodrodok :D

2021. okt. 18. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Orvosodat, tanárodat stb. nem érdemes elhívni, mert már maga a helyzet, a szerepek miatt is visszautasíthat.
2021. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, orvosnál utána már én is gondoltam,hogy hülye voltam igazából. De gondoltam,vettem a batorságot és elhívtam. De ott már olyan volt,hogy tegeződtünk,meg ha én voltam az utolsó akkor marasztalt beszélgetni, több fura és eléggé ellentétes dolgot tett amit meg orvosnak nem lett volna illő ha azt vesszük a pácienssel szemben.Azért is bátorkodtam nagyobb lépést. Mondjuk kutyát sétáltatni hívtam el,mert előzőleg akkor beszéltünk a kutyákról,hogy szeretne,de annyit dolgozik,hogy nem fér bele és hogy nekem milyen jó,meg úgy szeretne kutyát sétáltatni. Erre fel,meg facebookon írtam neki és elhívtam. Amire elsőnek igent mondott,majd lemondta. Persze várható votl amúgy. Utána meg persze tök kellemetlen volt hozzá menni.



Most jelen helyzetben magán oktatónkról van szó, azért egy kutyakiképzővel való ismerkedés mondjuk nem akkora volumenű, mint mondjuk a sulis diák tanár vagy az orvosos eset.


Kutyás világ lazább ilyen szempontból :)

2021. okt. 19. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, de ez teljesen belefért akkor, hogy kutyát sétáltatni hívtad el, az ilyet élőben is érdemes, vagy megemlíteni, hogy "valamikor elmehetnénk kutyát sétáltatni" vagy bármi ilyesmi.
2021. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!