Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szubmissziv fiúként az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmissziv fiúként az az álmom hogy leszbikus lányok/parok szolgája vagyok. Mit gondoltok lehet erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Szex nélkül ...

2021. okt. 22. 06:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Max biszex nők nél.

A leszbikusság szigorúan nő-nő kapcsolat.

Aki férfit enged az intim szférájába az nem leszbikus.

2021. okt. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
1# Attól még utálhatják és alázhatnak férfiakat.
2021. okt. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Pontosan az számomra az izgató a szituácioban, hogy úgy imádom és kívánom őket, hogy esélyem sincs megkapni soha egyiket sem.
2021. okt. 22. 07:07
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Olyan aranyosan megfogalmaztad :D De attól még ez nem fog megtörténni. Max ha találnál 2 biszex férfigyűlölő nőt.
2021. okt. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Semmi bajom a férfiakkal barátilag.

De minden olyan dolog aminek a legminimálisabb köze van a szexualitáshoz, taszít férfival. Kellemetlenül érezném magam ha egy férfi azt mondaná hogy imád és kíván, kellemetlenül érezném magam ha a bdsm ről beszélne, és zavarna ha betolakodna oda, ahol a barátnőmmel élek.

2021. okt. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tetszene, csak barátnőm nincs sajna.

Aszexuális, biromantikus vagyok.

2021. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#6 Tudom és megértem. Épp ezért van hogy nekem ti leszbikus lányok olyan istennőfélék vagytok, akiket soha nem mocskoltak be az alantas férfiak.
2021. okt. 22. 09:41
 9/26 A kérdező kommentje:
#7 Én is jelentős mértékben aszexuális vagyok, az imádott úrnővel nincs testi kapcsolatom. (Magamnak masztizok néha)
2021. okt. 22. 09:46
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem elég kevés az esély de soha nem nulla. Csak majdnem nulla.


Én csináltam olyat, hogy online dominánskodás meg erényövhöz kulcstartás pénzért. Leszbikus nő vagyok, van párom is. Ő nem volt benne ebbe, viszont a férfiak imádták a szituációt. Ha neki(k) így online összejött akkor talán neked is sikerülhet akár élőben is.

2021. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!