Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi, biszex lányok! Aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi, biszex lányok! Aki küldött már hangüzenetet, lánynak vagy fiúnak küldtök szívesebben?

Figyelt kérdés
21 l/l

2021. okt. 27. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hangüzenetet? Minek?


Nem igazán tudok olyan szitut amikor ennek sok értelme lenne.


Ha valami kis napi dologról van szó, azt leírom.

Ha valami fontos, akkor azt személyesen mondom meg.


Telefonálni se szoktam, max megcsöregetem őket, hogy nézzék a whatsappot.

2021. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félre értettél, nem véletlenül írtam oda, hogy leszbi és biszex lányokhoz szól a kérdés. :)
2021. okt. 27. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hangüzi, (videó)hívás olykor nagyon hasznos és sokszor jól is jön, ez főleg az ismerkedés legelején igaz.

Ez azért is jó, mert ezzel tudod leszűrni, hogy az illető, akivel addig írosgattál, tényleg az-e, akinek magát vallotta, vagy kamuzik.

Hangüziben pláne ki lehet szűrni, hogy a hang, valódi-e, vagy meg van változtatva, mintha "női hang" lenne.

De ha mindenre kifogárt talál hogy ezért meg azért nem, meg kinyomja, nem veszi fel, akkor KAMU.

Ismerkedéshez a mai napig ezt a módszert alkalmazom és legtöbb esetben be is válik.


16L/L

2021. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 2 hónapja fiúnak,lánynak is. Nálam azért jó,mert könnyebb elmondani/elmagyarázni valamit,mint leírni,mert mondjuk van közbe más teendő is. De csak ha jókedvem van,akkor szoktam. Néha az ismerkedést is azzal kezdem,elmondom miért írtam,megismerném+valamilyen kérdés. De az útolsó amit írt,arra szintén jó😌


19/l/l

2021. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"De az útolsó amit írt,arra szintén jó"


Köszi! ^^

Így kéne mindenkinek csinálnia, máris lebukik a paraszt :D

2021. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Most így belegondolva, fiúnak nem is küldtem. Lánynak is csak kettőnek. Nem könnyű engem szóra bírni, na!😃
2021. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És van olyan köztetek aki masztis hangüzenetet is küldött már?
2021. okt. 27. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Félre értettél, nem véletlenül írtam oda, hogy leszbi és biszex lányokhoz szól a kérdés. :)"


Én leszbikus nő vagyok, de kajak nem tudok senkiről aki ilyesmit küldözgetne.


"És van olyan köztetek aki masztis hangüzenetet is küldött már?"


Lol na ezt tuti nem. Ennyire én nem bízok semelyik alkalmazásban.

2021. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En baratnoimmel de van hogy hugommal is igy beszelek.


Gyorsabb elmagyrazni vmit, meg pl sokszor ha setalok haza melobol. Gyorsabb elkuldeni az a hanguzit mint potyogni, vagy pl kutyaseta kozben is egyszerubb.


Hanguzi kivaltja a telefonhivast es a potyogest.


Sokszor bnoimmel nem tudok ugy beszelni irasra nincs ido, hosszu is. De nem biztos hogy jókor hivnam. Egyszerubb az uzi mindenki akkor hallgatja meg amikor tudja es tud ra reagalni.


:)

2021. okt. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!