Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hány év volt a legtöbb közted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év volt a legtöbb közted és a (szex)partnered között? És hogy jöttetek össze olyan nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
kategória!

2021. okt. 31. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
20+ év. Az orvosom volt.
2021. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász? :) Kapcsolat volt?
2021. okt. 31. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
19 volt a legtöbb. Barátnőm édesanyja volt. Nem emlékeztem, úgy mesélték. Kicsit be voltunk állva.
2021. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Mindíg is extrém korkülönbséges kapcsolataim voltak.

21 évesen 36é nővel éltem együtt 4 évig. 28 évesen 49é nővel éltem együtt 5 évig, 36 évesen 17,5 évessel költöztünk össze 6 évre, ő menekült otthonról az alkoholista rokonságból és tágabb vidéki környezetből. most 52é vagyok és folyamatosan 18-23é bnőim vannak.


De a kérdezőnek mondom, hogy éljen a pillanatnyi boldogságnak, ahogy ő érzi, úgy lesz neki jó. És igen, lesz szomorúság is, azt is hozza az élet, de majd 40 évesen is elmondhatja, hogy mennyire sok sok boldog éve volt.

Vegyük már tudmásul, hogy nem mindenkinek a mindíg tervezett és 20 lvre előre kigondolt asó-kapa-nagyharang és társadalmi szokások szerinti magánélet és életforma a boldogító.


Ő íigy érzi jól magát, tegye.


Egy biztos, én is mind a mai napig semmit nem bántam meg a múltbéli magánéletemből, tiszta happy volt minden.


És ennyi.

2021. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es!

52 évesen hol ismerkedsz 18 éves lányokkal?

2021. nov. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
09:50 Pasi...kiderült priviben sajnos...elnézte a kat.-ot...
2021. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
11 év volt, most lett vége 1 hónapja. Ismerősök mutattak be mindket egymásnak, de nem működött éppen a korkülönbség miatt.
2021. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jol mondja a 6-os, igen elnéztem.

És bocs mindenkitől is.

2021. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

20+ év korkülönbség volt, fizikailag jó karban lévő idősebb férfivel (-val?) voltam, a szex is jó volt vele.

De aztán olyan hülye üldözésis lett velem, hogy kidobtam. A korával nem volt bajom, hanem az emiatti komplexusával igen. Elkezdte hátulról mellbe hogy ugye tudom hogy neki nincs nagy vagyona, tehát meggyanusított hogy a pénz miatt vagyok vele, utána meggyanusított hogy gúnyt csinalok belőle a háta mögött, meg ilyenek... tehát egyszerűen nem tudta elhinni, hogy szerelemből vagyok vele. Mert ő nem amiatt volt velem, gondolom. Hiúságból meg ne legyen velem, hogy jaaaaj nekem fiatal nőm van. Akkor megfogadtam, hogy korban hozzámillővel leszek csak.

Most a férjem 5 évvel fiatalabb nálam. XD Semmi gond nincs ebből.

2021. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
A férfi szó érdekes, mert "férfival" a szabályos alak, annak ellenére, hogy é-i magánhangzóhoz a "vel" passzol (lásd: prézlivel). Talán a "férfiú"-ból ered és ezért.
2021. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!