Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, van olyan aki szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan aki szeret más lányokkal képcserézni?

Figyelt kérdés

Tudom, most jön az, hogy csak egy meztelen képekre éhező pasi vagyok...

Aki ezt írná, most nem annak a véleményére lennék kíváncsi.

Valamint, az olyan pasik akik tőlem kérnének képet, nézzék meg a kategóriát és szintén kíméljenek.


Sokszor mondják, hogy egy lány nem izgul fel csak egy képtől. De én ezt nem hiszem. És nem azt mondom, hogy nincs olyan is, akit ez tényleg nem izgat, de nem tudom elhinni, hogy én vagyok az egyetlen lány aki ezt szívesen csinálná.

És ez eléggé korlátozza a lehetőségeimet is.


18l



2021. nov. 23. 19:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Én 🙋‍♀️
2021. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Én is hasonlóan vagyok vele. 20/l
2021. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Én is szeretek, de tényleg rengeteg kamus van. Ezért kamerázni akár még jobban, ott egyből kiderül, ha valaki kamu...

19/L

2021. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen ki lehet szűrni a kamust képről is.

Küldjön egy olyan képet, amin bal kezén kettőt, a jobbon hármat mutat például. Aki netről lopott képpel nyomul, annak ez nem fog menni.

2021. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Én kép által is simán magamhoz nyúlok,volt aki küldött merészeket,én mondjuk nem igazán vagyok ez a típus,mert nem bízom a másikban+magamat sem tartom ehhez jónak,olyan fura,csak a kérdéshez adott leírás miatt válaszoltam.😌
2021. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
85%
Enis benne vagyok ilyenben. 21/L.
2021. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Szeretek, de itt már nem próbálkozok, mert eddig csak magukat lánynak kiadó pasikkal találkoztam...
2021. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Van. Írj nyugodtan és meglátjuk. 😊
2021. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
Magamat tinilanynak kiadó pasi vagyok. Szeretek képet cserélni. 25L
2021. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Könnyen kiszűrhetőek a kamusok, ahogy fentebb is írták. Kb. 2 perc az egész, annyi időt pedig érdemes rászánni, hogy rájöjj kivel írogatsz.
2021. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!