Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszexuális nőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszexuális nőkkel hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gondolom társkeresőn kívül nem igazán van más lehetőség. Melyik társkereső lenne erre a legalkalmasabb? Illetve mivel azonos neműekről van szó, azért elég kellemetlen lehet, hogy beszélek két nővel, akik mondjuk egymással is beszélnek. Meg soha nem voltam még fent társkeresőn, nem ismerkedtem idegenekkel, mit kell ilyenkor csinálni, vagy hogyan kell ismerkedni? Minden tippet nagyon szívesen várok.

2021. dec. 11. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Nincs külön leszbikus társkereső, viszont minden társkeresőn vannak leszbikus és biszex nők is. Arra azért készülj fel, hogy bőven lesznek köztük kamusok.

Fizikailag wow! és ösztrosokk party! (utóbbiba csak nőket engednek be), ha csak a szex érdekel akkor meg swinger. Igaz ott főleg párok lesznek "nőt keresünk harmadiknak" projektben, ami azért lássuk be nem a szerelemről szól, bár attól még jól tudod érezni magad :)

2021. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
A társkeresők tele vannak pasikkal. Próbálkozz szórakozóhelyen,utcán,buszon,munkahelyen.L
2021. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ösztrosokk a covid óta sajnos nincs. Szerintem már több mint egy éve egyetlen bulit sem szerveztek le.. Úgy hogy az egyetlen ilyen party az a Wow jelenleg, ami Budapesten van havonta. Szerintem érdemes elmenni, akár egyedül is. Nekem voltak jó élményeim.

Jó lenne tudni merre felé lksz, mert léteznek lmbtq közösségek is és lehet oda is érdemes benézni.

2021. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ugyanez a problémám. Én is partnert keresek, ha gondolod, írj :)
2021. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!