Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Budapesten leszbikus bulik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten leszbikus bulik?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan szórakozóhelyekről hallottam, ahova inkább melegek járnak, de hol van olyan, ahova járnak igényes leszbikus/biszexuális nők is ismerkedni? Egyszer voltam egy ilyen leszbikus buliban (nem emlékszem már hol), de 99%-a csak ilyen férfias nők voltak. Borzalmas nagy csalódás volt. Sajnálom, megbántani nem akarok senkit, csak elkeserít, hogy nem igazán tudok hol ismerkedni nőies leszbikusként szintén nőies leszbikussal.

2022. jan. 10. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
ugyan oda, ahova a meleg srácok
2022. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
wow! party, ösztrosokk! buli (oda csak nőket engednek be), amikor ép ilyen nincs akkor meleg szórakozóhelyek. Kimondottan leszbikus szórakozóhely nincs, ahova csak nőket engednénekbe. Vannak olyan chippendale esték ahova szintén csak nők mehetnek be, de ugyebár ők meg nem leszbikusok.
2022. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy minden ilyen kérdésnél a mai napig felhozzák az ösztrosokkot, pedig már talán majdnem 2 éve nem is volt bulijuk.. Nem is látok rá szándékot, hogy a közeljövőben legyen. Gondoltam csak azért írom ezt le, hogy képben legyen mindenki.

Az egyetlen ilyen buli mostanában a wow, de ott vegyesen vannak. Viszont azt tapasztalom, hogy egész sok nőies nő megfordul ott. Talán érdemes lenne elnézned oda.

2022. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na...ez engem is érdekelne...esetleg kávézó, bárhol,ahol megfordulnak leszbikus/biszex lányok. :-)
2022. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne..
2022. jan. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!