Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kinek mondanál most igent,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mondanál most igent, egy pár alkalmas kalandra?

Figyelt kérdés

A.: 40-es, dögös, elhanyagolt feleség, aki kísérletezni akar.


B.: Magabiztos, "jégkirálynő" üzletasszony. Aki valósággal átalakul mikor veled van, és összerezzen mikor a nyelved a bőréhez ér.


C.: Ártatlan, szűz, 15 éves diáklány. Kis finomság.


D.: Vad, vagány, bevállalós sportoló lány. Izmos, de nőies test. Kiváló kondi. És nincs határ. A durvulás is belefér.


E.: Ikerpár. Mint 2 tojás.



2022. jan. 14. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért súgja azt valami, hogy nem nő írta ki a kérdést? 😂 Ezek tipikus pasi vágyálom kategóriák, a nők NEM így gondolkoznak.
2022. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1.: A kérdés szempontjából mindegy a nem.

2.: Ki dönti el a nemem?

2022. jan. 14. 16:38
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
#2 a kromoszómáid döntik el milyen nemű vagy 😂 A kérdés szempontjából meg, pasik tudnak ezek közül választani, a nők viszont nem, mert nem ezek a dolgok nekik a fontosak.
2022. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
A és B kanos pasika 😂
2022. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Én is egyből arra gondoltam, hogy nem nő írta ki :D Tipikus pasi ízlés mind. Pont most beszélgetek egy férfivel (nem itt), és mindenképp tudni akarja, hogy mire buknak a leszbi nők, sorra küldi a szerinte szexi képeket, és pont, mintha te lennél, meg a kategóriáid.

Szóval: A: nem szeretem a "dögös" nőket, ilyet pasik szoktak mondani a nagymellű, nagy seggű, k.rvás kinézetű nőkre, ami nem jön be, tipikus MILF leírás, a kísérletezéstől pedig kiráz a hideg (pedig én is közel 40 vagyok, illene hozzám, ha normális nő kinézete lenne)

B: a titkárnő típus, kis sub beütéssel megint nem az esetem. Utálom a tűsarkút, meg a merev ruhákat, a párom meg csak ne rezzenjen össze, legyen szenvedélyes, határozott

C: a pedofil kategória, gyerekekkel nem kezdek, a kis ártatlanságra megint csak a pasik indulnak be, vagy legalábbis én tuti, hogy nem

D: még ez a legjobb, a sportos, fiúsabb lányok jönnek be, de azért ne essen túlzásba, a durvulás is csak mértékkel fér bele

E: hát ez is a haverjaidnak fog tetszeni inkább, soha eszembe se jutott ilyen :D

2022. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a B de nem csak "kaland" erdekelne :D 25/L
2022. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik.


15évessel már törvényes?

2022. jan. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7.-re.


14. -től igen.

2022. jan. 15. 02:31
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát én se így írnám le az eseteimet,de mivel végülis pasi is írhat a kategóriába és kerdezhet tőlünk így legyen a D
2022. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 15 évest leszámítva, mindet.
2022. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!