Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titokban odaig van ertem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban odaig van ertem a lany vagy csak huzza az agyamat?

Figyelt kérdés
Van egy lany a munkahelyemen, aki mindig nagyon kedves velem. Beszelgetesbe elegyedtünk es elmondtam neki, hogy a lanyokat szeretem, es teljesen jol reagalta le, hogy ez egy tok normalis dolog. Azota is folyton keresi a tarsasagomat, erdeklodik, hogy hogy vagyok, van-e valakim, munka utan ragaszkodik hozza, hogy szivjunk meg el egy cigit a parkoloban, hozott multkor csak nekem sütemenyt, mikor elmegyek mellette szemezünk, majd zavartan elmosolyodik. A jomultkor odajott hozzam egy cetlivel, amin a telefonszama volt rajta. Majd mondogatta, hogy talalkozzunk. Sokszor mar-mar ugy erzem, flortolunk. Karacsonykor a munkahelyen titokban teleakasztgatta az ablakomat papirbol kivagdosott hopelyhekkel, amit letagadott, hogy nem ö volt, de en tudom, hogy ö volt, mivel mas nem kedvel engem ennyire a munkahelyemen. Meg folyton hivogat valaki a munkahelyemen ismeretlen szamrol, es ha felveszem, nem szol bele senki, amit szinten biztosan tudok, hogy ö az, de azt is letagadja. Karacsonykor is meglepett ajandekkal. De, most jön a bibi, 6 eves boldog parkapcsolata van es allitasa szerint teljesen hetero es el sem tudja magat kepzelni egy lannyal. Eleg erdekes, nem?

#leszbikus #flört #szerelmes #nem meri bevallani #jatszadozas
2022. jan. 19. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem kezdesz "udvarolni" neki finoman?
2022. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mar nem egyszer mondtam neki, hogy szerintem ö egy szep lany es elhivtam vacsorazni, vittem neki ajandekot is, de meg egyikünk sem tette meg a lepest. De nagyon jol elbeszelgetünk, elnevetgelünk mindig. De ha tenyleg boldog a parkapcsolata, nem akarom tönkretenni. Csak akkor nem ertem nala mire megy ki az egesz. Miert lep meg titokban, miert szemezget velem, miert keresi a tarsasagomat, miert kedveskedik folyton.
2022. jan. 19. 14:11
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy boldog a kapcsolatában, de izgatja egy kis kaland a saját nemével minden kötelezettség nélkül. (Kis simi, kimondottan vonzodás tartalmu bok? Bedobtad már?)
2022. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszer megkerdeztem töle, hogy volt-e mar lannyal es arra teljesen elutasito valaszt adott, ilyen mentegetözes szerüen tiltakozott, hogy hat ö nem, ö nem olyan, ö nem probalna ki, öt nem erdekli ez, ö nem tudja magat elkepzelni, meg neki amugyis baratja van. Ez a kijelentese ota nem igazan merek "ugy" közeledni fele. Csak mint barat, aki bokol neki, meg neha meglepi ezzel-azzal. Nem ertem miert van igy ramkattanva, ha egyszer hetero es ki sem probalna lannyal (allitasa szerint)?
2022. jan. 19. 14:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor csak simán legyezgetni a hiúságát, hogy tetszik neked.
2022. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy gyermeteg viselkedes, szinte beteges, mar ne is haragudj

Hivogat esnem szol bele, meg letagadja miket csinal?

Inkabb menekulj, mint vacsizni hivd

2022. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat igen, van azert nemi beutese a csajnak. Sok opcio jatszik sajnos, vagy tenyleg csak az egojat akarja tuningolni vagy csak unatkozik es ez neki a szorakozas vagy kiprobalna velem mert valamiert bejovok neki. Barmelyik lehetseges.
2022. jan. 19. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nehéz.

Sajnálom de én úgy gondolom nem érdemes bele mászni. Érdeklődik utánnad az biztos. De neki kéne határozottnak, tisztának és őszintének lenni,nem pedig csak jatszadozni.

2022. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hat sem a hatarozottsag, sem az öszinteseg nem tartozik az erenyei köze. Nagyon zarkozott lany es csak ugy siman oda sem jön hozzam, mindig valami ürüggyel keres meg es csak utana erdelödik, hogy hogy vagyok meg ilyenek. Valahogy ugy erzem, hogy annyira gatlasos, hogy meg ha megprobalnam megcsokolni is elutasitana. De valamiert megis ugy erzem, akarna ezt az egeszet.


Sajnos az a baj, hogy mar belemasztam. Benne vagyok a közepen...

2022. jan. 21. 09:19
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát. 🙄 A nem jó.

Le kéne ráznod. Környezetedben nincs más lány, aki iránt érdeklődnél? Olyan aki nem játszik, és nem bántja meg senki érzéseit.

Nem jó dolog bele mászni főként h van valakije, tisztázza magában a dolgokat. Lehet úgy erzed mélyen belemasztal, de legyen eszed. Ennél mennyivel lehet még rosszabb??

Elmondom, sokkal!

2022. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!