Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Kinek milyen típusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek milyen típusú lány tetszik?

Figyelt kérdés

Fiúsabb, lányosabb, sportosabb, törékenyebb vagy esetleg más?

Milyen testalkat, mell, fenék?

Tudom, hogy a belső fontosabb, de ha azt nem ismered melyik típus tetszik a legjobban?



2022. jan. 30. 11:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Legyen nálam alacsonyabb (170 cm magas vagyok) nem szeretem ha nádszálvékony, szeretem ha van egy kis husi a hasán fenekén combján és szeretem ha kerekded mellei vannak.
2022. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Szeretem ha van mit fogni rajta és szeretem ha kb hátközépig érő, barna haja van. 24/N
2022. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ha valakit nagyon érdekel, és ír privátban tudok magamról is írni.
2022. jan. 30. 12:52
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Bi vagyok, barátom van, de lányok közül inkább a hozzám hasonló stílusúak tetszettek mindig. Se nem fiús, se nem lányos, inkább sportos, laza, esetleg "alternatív" stílusú (pl. a tetoválások, rövid haj tetszik), de az átlagból annyira nem kirívó, természetesebb lányok szoktak bejönni (szóval mondjuk ne legyen minden testnyílásában száz darab piercing, ne legyen brutál nagy szilikon melle vagy 10 centis műkörme, de simán csak a kék-zöld-lila szivárvány haj sem az esetem). A testalkat nagyjából mindegy, a szélsőségeken (extrém sovány vagy túlsúlyos) kívül bármi jöhet, ha egyébként szimpatikus az illető.
2022. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Vékonyabb testalkatúak,meg legyen humora,egyénisége.Bevállalós legyen.Kb.ennyi.
2022. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Külsőre: nőies

Belsőre: okos, jó humorú


Ami *nagyon* meg tud fogni: ha szereti a matekot :D


20L

2022. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Sportos típus, és nem csak külsőre, életvitelre is. Szeretek kirándulni, futni, biciklizni stb. Tudja tartani a tempót :)

Mell és fenék inkább kisebb, mint nagyobb, de ennél sokkal fontosabb az arca. Szeretem, ha "beszédes" a tekintete. Jó, ha hosszabb a haja, de igazából nem kizáró ok a rövid sem. Semmi mű ne legyen, még a szolidabb körmök ok. Ja, és szeretem, ha kb olyan magas, mint én, tehát kb 170 cm

2022. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Szeretem a nőies, aranyos, gyengéd arcú lányokat. Nagyon imádom, ha van egy kis pocijuk és kedves a mosolyuk. Nekem a természetesség a minden, de a tetoválások egyáltalán nem zavarnak (nekem is tervben van egy pár) és a pierciengek sem. Van akinek jól áll, van akinek nem. Viszont ha valakinek tetszik a személyisége és igényes, akkor más nem igazán számít. Magasság sem fontos, bár jobban érzem magam, ha tőlem nem magasabb :D Én 169 cm vagyok. Hajszín teljesen mindegy, de a szőkék a kedvenceim. Mellpárti vagyok, a kisebb, normál méreteket preferálom.


Személyiségre nekem a kedvesség és a türelem nagyon sokat számít. Én is eléggé nyugodt vagyok. Ha bújós és elviseli, hogy folyamatosan a kedvére akarok tenni, az nekem mindig öröm. Humor nem szükséges, a bohóc szerep már az enyém :) Viszont az intelligencia. Na az nagyon szexi.


19L

2022. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hajszín nem számít, bár a vörösek és a barnák nagy gyengéim.

Hosszúságra a hosszú/hosszabbat preferálom, de a rövid/rövidebb sem kizáró ok.

Tetkó és piercing nem zavar, amíg egy ízléses határon belül van, tehát nincs tetőtől-talpig kivarrva és nincs mindenhol, mindenében piercing.

Én egyáltalán nem dohányzok, úgyhogy a dohányzás nálam kizáró ok.


Kedves, aranyos, gyengéd, okos, van humora, illedelmes és megbízható.

Hűséges és őszinte, akivel nyugodtan meg lehet beszélni, ha valamilyen probléma adódik és nem a szőnyeg alá van söpörve minden. Akit nyugodtan nevezhetek társamnak, akivel megértjük és támogatjuk/építjük egymást.


22/L

2022. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Személyiségre legyen laza, kalandvágyó, bevállalós, nyitott. Szeretek kimozdulni otthonról, emberek között lenni, örülnék ha csatlakozna.


Amíg semmilyen irányban nem szélsőséges (nagyon vékony vagy épp erősen túlsúlyos vagy mondjuk már túlzottan izmos) addig testalkatra nekem mindegy én mindet vonzónak találom. Piercing, tetkó jöhet, amennyiben az sincs túlzásban. (Nekem is lesz pc, tetkó van) Brutálisan nagy melleket nem kedvelem, de amúgy ilyen szempontból sem vagyok válogatós. A rövid, festett haj nagyon tetszik, vagy valami elvonttabb, vagányabb stílus, de ez sem feltétel, igazából a lányosabb lányok is tetszenek.


Kizaró okok:

Bármilyen függőség

Nem szereti/allergiás az állatokra (nekem van)


Tudom elég tág, van par dolog amit különösen szeretek, de igazából bármilyen lány megtetszhet és barkit el tudok képzelni páromként.

2022. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!