Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szechényi Istvan Egyetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szechényi Istvan Egyetem leszbikusai/ biszexualisai hol bujkaltok?

Figyelt kérdés
Már második diplomam csinálom az egyetemen és egy leszbikussal sem kerültem kapcsolatba, sem szexualisan sem csak ismerés szinten, hol bujkáltok? Ez főleg műszaki egyetem kene lenni itt is szép számban nem?

2022. febr. 1. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Majd biztos itt fognak válaszolni. 😂😂😂
2022. febr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Az Egyetemen meg az egyetemi bulikban, szerinted hol máshol? 😂 Persze-persze, aki ott "helyben" nem akarja hogy kiderüljön róla az majd egy anonim fórumon fogja megadni a nevét ugye? 😂
2022. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekem peldaul eddig olyan baratnoim voltak, akik engem szedtek fel, mert magamtol soha eszembe sem jutott volna, hogy a sajat nemuk erdeklik, nem is foglalkoztam volna veluk

Gondolom azok a tipusok vannak ott is leginkabb…

2022. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is műszakis vagyok (mérnökinfó) de annyira nem igaz ez a sztereotípia(sajna... :(( ) (nem szie btw)
2022. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!