Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan írnátok le azt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írnátok le azt a típusú nőt, akiket általában körülrajonganak a biszex, leszbikus nők? Akik mostanában az abszolút ideálok a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
Akár képet is linkelhettek, ha a külsőségekre is utalnátok.

2022. febr. 10. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

A tágabb körben vett ideálokat nem ismerem, én crushaimmal tudok hozzájárulni a felméréshez:


Maria Gabriela De Faría:

[link]


Lana Condor:

[link]


Malese Jow:

[link]


Lindsey Morgan:

[link]


Luisa D'Oliveira:

[link]


Tomi Adeyemi:

[link]


Billie Lourd:

[link]


Amandla Stenberg:

[link]


Maitreyi Ramakrishnan:

[link]


Ashley Costello:

[link]


Kat Graham:

[link]

2022. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Szerintem ez picit olyan "kielégíthetetlen" kérdés, mert olyan sokfélék vagyunk, hogy mindenki mást szeret. :) Nem tudom, ismered az L című sorozatot, abban a butch leszbikusért voltak sokan odáig, ellenben nekem egyáltalán nem az esetem, pedig én is leszbikus vagyok és az a nő sem tetszett a sorozatból, akit a sorozat rajongói imádtak és legvonzóbbnak tartottak. Én nem vagyok jó nő szerintem, de a férfiak, a biszex, leszbikus és hetero nők figyelmét és felkeltem, úgyhogy szerintem inkább a kisugárzás, a személyiség, a stílus lehet a vonzalom kulcsa. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem fontos a külső, hiszen ha valaki azt mondja, hogy nem fontos neki, akkor is megvannak az alap igényei (elég csak odáig menni, hogy például legyen valaki ápolt), ami egyébként természetes, de kell valami kis plusz, ami nem csak a szemet gyönyörködteti.
2022. febr. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szubjektív ez nagyon, kinek mi tetszik. 20 +/- 5 év korosztály az általam figyelemmel kísért platformokon és rajongói körökben pl. ezt a két előadót tolja, mint tipikus "girl crush"-t.


[link]


[link]


Vagyis őket is de a saját zsánerem valaki nagyon hasonló (sötét szem és haj, keveredik a tomboy és femme).

2022. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálam:

melissa fumero: [link]


sofía vergara: [link]


emmanuelle béart (a fiatal): [link]


jennifer aniston: [link]

2022. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!