Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan próbálnátok megismerni ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálnátok megismerni ?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudtam eldönteni, hogy kik is érdekelnek igazán, ezért pár hónappal ezelőtt kíváncsiságból felnéztem tinderre és nagyon szimpatikus volt egy lány. De mivel csak kíváncsiságból léptem fel, így nem is foglalkoztam ezzel igazán és letöröltem az appot is és feledésbe merült. Viszont pár napja meccset játszottunk egy csapattal és nagyon ismerős volt az egyik játékos, de nem tudtam hogy honnan. Később viszont mikor meghallottam a nevét, egyből rájöttem, hogy ő volt az a lány aki tinderen megtetszett. Na hát most mégjobban szimpatikus lett számomra.Az eltelt hónapok alatt rájöttem, arra is hogy mindkét nem érdekel, ezért szeretném megismerni. Az egyik képén van a kezén egy szivárvány színű karkötő, amiből arra következtetek, hogy nem heteró. Jó lenne megismerni , de sajnos nem az erősségem az ismerkedés, így nem tudom hogyan kezdjek neki. Esetleg csináljak egy tinder profilt és ha matchelünk, akkor írják rá vagy valami más ötlet? Jól jönne pár tanács ezzel kapcsolatban, mert ez még nagyon új helyzet nekem.

2022. febr. 14. 01:17
 1/8 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Ha alapból nem szoktál vele összefutni sehol, akkor marad a tinder, igen, legalább meglátod, tetszel-e neki.
2022. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod a nevét, ráadásul együtt fociztál vele, nem adja magát, hogy bejelölöd Face-n?

Indokolhatod azzal, hogy pár napja volt közös meccsetek, láttad rajta a karkötőt és ha nem tűnsz vele túl tolakodónak, szeretnéd megkérdezni, mit jelent.

2022. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2
2022. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy tinderen a teljes név szerepel, azt hittem, a keresztnév alapján jöttél csak rá, hogy ki ő. Viszont így már akkor én is azt mondom, hogy nincs abban semmi, ha bejelölöd, egy próbát mindenképp megér.
2022. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja tinder és match. Abból elégsok kiderül,vagy legalabbis a lényeg így az elején.
2022. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#2 Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy mi alapján gondolod, hogy foci meccs volt ?

2022. febr. 17. 01:31
 7/8 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
Úgy fogalmaztál, hogy "meccset játszottunk egy csapattal". A meccsről szerintem mindenki a focira asszociál, nekem is az jutott eszembe először, hogy focis csajok vagytok. :)
2022. febr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6, biztos arra asszociáltam rögtön de visszaolvasva tényleg nem utal rá semmi.
2022. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!