Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van ez? Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért nem engedi, hogy viszonozzak?

Figyelt kérdés

A páromnak elsődleges az, hogy nekem jó legyen, ki tudjon elégíteni.

Én is szeretnék adni neki, de nem enged.

Tudja, hogy szeretném, csak kicsit tartok tőle.

Első lesz nekem.



2022. febr. 16. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha első szexuális alkalom lesz, akkor honnan tudod miként alakulnak a dolgaitok? Meg bele se kezdtetek!
2022. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Dehogynem.

Tőle kaptam már bőven.

Regóta együtt vagyunk.

2022. febr. 16. 17:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretek adni, mint kapni. Nekem az okoz örömet, ha a barátnőm valóban tudja élvezni amit teszek vele. Ebből kifolyólag kedvelem az érzéki szeretkezéseket, de nem mindig várom el vissza. Néha jól esik(kb heti 1-2 alkalommal, azt sem én kérem), de nagyrészt csak őt akarom boldognak látni.
2022. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért nem szeretem ha barátnőm viszonozza mert sosem volt még orgazmusom és nem akarom hogy rástresszeljen meg az legyen a nagybetűs cél
2022. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Nem kell ettől megijedni, vannak ilyenek, akik így szeretik, de az is lehet, hogy azt látja rajtad, hogy még nem vagy felkészülve rá. De szerintem nyugodtan feltehetnéd ezt a kérdést neki is. :)
2022. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már erről.

De igen, lehet, hogy nem állok még készen.

Stresszelném magam.

Viszont olyan jó lenne már adni is.

2022. febr. 16. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Tudat alatti blokk, gátlás, de hogy mitől van... hát ez pont annyiféle lehet ahány ember van, szóval ezt a távolból sajnos nem mondjuk meg neked. Beszélgessetek...
2022. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Szerintem ne félj tőle, bár én is izgultam kicsit, természetes, de rástresszelni nem kell. :) Ha még soha sem csináltad, akkor nem is lesznek első alkalommal túl nagy elvárásai, nem fogsz csalódást okozni és biztos nem okoz majd gondot, hogy rajta gyakorolj. :) De amikor meghallod az első sóhajokat, akkor megnyugszol, hogy jó neki, amit csinálsz. :) Max majd irányít kicsit.
2022. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem feltétlen van itt blokk, meg gátlás. A férfias lb nők nem szeretik, ha nőként kényeztetik őket.
2022. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

A legjobb akkor a szex ha mindketten arra törekedtek, hogy a másiknak jó legyen.

Szerintem engedni fogja, csak látja, hogy izgulsz és azzal akar átlendíteni a kezdeti stresszen, hogy a végletekig fölcsigáz, hogy a végére már nagyon-nagyon akard te is.

2022. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!