Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Adni szerettek inkább, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adni szerettek inkább, vagy kapni? (Leszbikus kategória)

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdés és azok válaszai gondolkodtattak el.


Én pl jobban szeretek adni, látni a másik félen hogy élvezi, de kapni is szeretek.



2022. febr. 17. 18:27
A kérdező szavazást indított:
Csak kapni szeretek
Főként kapni szeretek, de időnként nincs ellenemre hogy adjak
Főként kapni szeretek, de adni is
Kb fele-fele arányban kapni és adni is szeretek
Főként adni szeretek, de kapni is
Főként adni szeretek, de időnként nincs ellenemre hogy kapjak
Csak adni szeretek
54 szavazat
 1/6 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
80%
Nekem a szex alapból nem fontos, kb az utolsó helyen van a fontossági sorrendemben, de természetesen nem utasítom el, ha van párom, akkor mindenhogy szeretem és igényei szerint ki is mutatom. Én szeretek kényeztetni is, de kapni is jó.
2022. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én mindkettőt ugyan úgy szeretem úgy a teljes :D amugy en nagyon szeretem kondjuk amikor mindkettonknek egyszerre jó.. aki erti erti
2022. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Inkább adni.


Kapni is jó, de nekem egy bizonyos hangulat meg lelkiállapot kell hozzá.

2022. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Adni ezerszer jobb. Nekem már az is élvezet, ahogy a párom élvezi, amiket teszek vele. Persze sokszor kölcsönös szokott lenni és jó kapni is, de exemet nagyon sokszor masszíroztam olajjal, simogattam mindenhol.. stb. Nekem az a látvány mindennel is felért anno:)) De kinek mi.
2022. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván adni és kapni is!

Ugyanakkor, ha az együttlét kezdetén én lehetek az, aki ad és látom/hallom/érzem a partneremen, hogy igazán élvezi, az még jobban felizgat és olyankor én is többet, mást, máskent akarok kapni.

2022. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyanez a helyzet,mint az útolsónál,mert nálam megeshet az,hogy ha kielégítenek,akkor ugye picit visszaesik a vágy,hiába akarja megköszönni az ember,de nem olyan,mint amikor benned van,hogy na most letepered,úgyhogy mindenhogy jó,és adni-kapni,de az a jobb,ha én kezdhetem,mert akkor még felizgultabb állapotban kreatívabb dolgokba megy az ember. De az is jó,ha egyszerre megy,ott is lehet motiválni egymást.
2022. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!