Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Maszturbáltatok már együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáltatok már együtt a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Maszturbáltatok már együtt a legjobb barátnőtökkel?

Hány évesek voltatok?

Sztorit írjatok légyszi


2022. márc. 2. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, 16 évesen, nincsen sztori, 22/l
2022. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, en is 16 vagy 17 lehettem. Kivancsisagbol, nem volt különösebben izgibb sztori, de jo elmenykent raktam el.

18/L

2022. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Háthogynemármégis?! Teljesen általános szitu. Annyira, hogy nincs is olyan barátnőm, akivel ne csináltuk volna. El tudsz képzelni egy olyan barátságot, ahol ez ne lenne rendszeres? Egy közös estét/iszogatást mi sem nyithatna jobban? Ha mindenki ott van, gyors túl esünk rajta. Figyelünk, hogy ne nézzünk egymás szemébe és közben remekül meg tudjuk vitatni, hogy kivel mi történt az elmúlt időszakban, amíg nem találkoztunk. Remekül feldobja a hangulatot a kín és a szégyen, miután a barátaid előtt nyúltál magadhoz, zseniális jégtörő. Nem tudnám jobban dícsérni.
2022. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, eszembe nem jutna.

Egyrészt mert full heteró, meg mert 5 éves korom óta ismerjük egymást, és kb a húgom lehetne.

2022. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Unokanővérem volt a legjobb barátnőm, minden nyáriszünetben náluk vendégeskedtem, rendszeresen együtt masztiztunk esténként. Egyszer beszélgettünk róla és megtudtuk, mindkettőnk aktívan csinálja. Úgy voltunk vele, minek szégyellősködjünk egymás előtt, meg persze izgató is volt - nem szégyellem leírni. Felnőttként mindketten biszexuálisak vagyunk annyi különbséggel, hogy ő inkább a fiúk én inkább a lányok felé húzok. Ennyi a nagy sztori.
2022. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Szeretnék egy ilyen barátnőt aki gondolja írhat :) 22/L
2022. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!