Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszek nők, ti akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszek nők, ti akik a 2000-es években voltatok fiatalok, hogyan ismerkedtetek?

Figyelt kérdés

Én akkoriban még gyerek voltam, most töltöm a huszas éveim. Arra vagyok kiváncsi, hogy amikor még nem volt lehetőség online ismerkedésre, milyen platformokon találtatok egymásra? Mesélhetnétek bővebben is.

Egyébként bármelyik korosztály írhat, akinek a fiatalságának nem volt része az online élet.



2022. márc. 9. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor voltam tizenéves, és sehogy :( Kb 18 éves koromig azt sem tudtam, hogy mi "bajom" van. Az internet terjedésével tudtam csak megfejteni magam, és később ismerkedni is. De én egy kis városban nőttem fel, gondolom a fővárosban már akkor is könnyebb lehetett az ilyesmi.
2022. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Suliban, vagy barátok barátai által. Akkor több volt a személyes kontakt, most pedig talán értékét veszti kicsit az egész, hogy mindig mindenki elérhető, plusz ugye hogy külön alkalmazás van arra, hogy válogathass az emberek között :D
2022. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Személyesen. Megérzed ha valakivel "lehet valami" bármilyen hétköznapi szituációban, ehhez nem kell net. A netes platformok amúgy is csődtömeg, tele van kamusokkal, meg párokkal akik 3-ast keresnek.
2022. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 dettó :( annyira átérzem.. Most töltöttem a 40et és még most sem sikerült.. :(
2022. márc. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kilincs ***** válasza:
100%

99% - ban személyesen... vendéglátásban az ember rengeteg emberrel találkozik, bulikban is, de akár csak egy Margit-szigeti séta során is össze lehet futni csajokkal. Az internet elveszi ennem a varázsát. Nincs első pillantás, benyomás. Csak a klaviatúrát pötyögve próbál az ember érdekes dolgokat írni magáról, és reménykedik,hogy ezt nem egy pasinak írja épp,aki lánynak adja ki magát.


De ha meg is van egy lánnyal az online szimpátia, valami oknál fogva felszívódnak (vagy kamu, vagy épp talált egy érdekesebb lányt, vagy depis lett- ki tudja).


Személytelen és kiábrándító ...

Még akkor is,ha az ember csak barátkozni akar. :)

2022. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös.... Annyira leírtad az egészet, ami probléma a mostani ismerkedési formával.

Beszélek egy csajjal... Kiderül, hogy pasi/Eltűnik 2 hetekre majd előkerül azzal, hogy nagyon labilis mostanában/ Eltűnik úgy, hogy az életben nem beszélünk többet.

Nem tudom régen, hogy volt, de néha olyan szívesen visszarepülnék kicsit, legalább egy 15-20 évet.

Egyébként bocsi, tudom, hogy nem éppen a kérdésre volt a válasz, csak annyira kikívánkozott belőlem az utolsó valasz hatására.

2022. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kétezres évek közepén-végén voltam tini.


Hát úgy őszintén ennyi idősen még nem nagyon volt semmi, de a pinkvanillának volt egy társkeresője, oda jártam fel titokban, de a nekem tetsző csajok mind nagyon messze laktak, és 15-16 évesen még anyagilag sem, sem praktikusan nem tudtam csak úgy átugrani 20-30 kilóméterre egyáltalán találkozni valakivel.


Az első barátnőmnek egy meleg haverom mutatott be.

2022. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!