Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire borulna ki, ha virágot vinnék a lakása elé, főleg miután lelépett? (Leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

Teljesen jó irányba haladtunk a kapcsolatban, egy hét után a második randitól számítva pedig köddé vált. Nem indokolta meg semmivel, de én annál makacsabb vagyok, hogy feladjam. Ez elég jó kezdetnek? Kicsit ki is akarom zökkenteni ezzel, mert előtte igértem is neki a virágot 😒


24/L



2022. márc. 24. 23:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

"mert előtte igértem is neki a virágot "


Ezt túl gyorsan tetted. Én nem erőltetném a helyedben, ha ő is szeretné akkor nem tűnne el. Nem kér belőled, fogadd el és keress más. Ne fuss felesleges köröket, ne idegesítsed őt és ne égessed magad.

2022. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Aki arra se méltat, hogy legalább egy vitális életjelet adjon magáról, az semmit nem érdemel. Nem hogy virágot vagy, hogy ezen tűnődj.
2022. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Lehet a barátnője nem engedi hogy csajozzon, és azért tűnt el.
2022. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Én futottam már olyan után is, aki fél évig ignorált, aztán összeígért fűt-fát, és két hétig tudott ezután kb. "viselkedni", és minimális érdeklődést mutatni. Hacsak nincsenek extrás gondjai, ami miatt bonyolult az élete, akkor ha felszívódik, szimplán nem érdekled eléggé, hogy időt szakítson rá. Inkább fogadd el, mielőtt annyira belelovalod magad a dologba, mint én.
2022. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Az embernek meg kell tanulnia elfogadni azt is, ha valaki nem kíváncsi rá. Szerintem hagyd. Egyrészt azért, mert ha valaki kilép az életedből, azt meg kell érteni és nem szabad semmit sem erőlteti. Másrészt meg azért, mert ha annyi nem volt benne, hogy legalább magyarázatot adjon arra, hogy miért zárja le veled, akkor nem hiszem, hogy virágot érdemel, inkább vegyél egy olyan lánynak, akivel kölcsönös az érdeklődés. Őt hagyd menni, csak magad aláznád szerintem ezzel.
2022. márc. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen és nagyon rossz esetben első kapcsolatnál fordul elő. (Nem tudom, hogy nálad ezzel kapcsolatban mi a helyzet.) Ha az embernek nincs még tapasztalata, csak a romi filmek után szabadon egy gesztus után fordulatot vár az csak mégjobban megsebezhet.

Természetes, hogy rugózol rajta, főleg ha benned már érzelmek alakultak ki iránta, de makacsság ide vagy oda, ha ő fogta magát és se szó, se beszéd nélkül eltűnt, ez nem fog változtatni rajta. A saját érdekedben keress olyat, akivel kölcsönösen időt akartok tölteni a másikkal -állandóan- és ugyanúgy keresi a te kegyeidet, mint te az övét. Mikor majd megtalálod és visszagondolsz erre a szitura, felhorkantasz majd, hogy te még erre a nőre pazaroltad volna az idődet.

2022. márc. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha kell egy plusz pofon ahhoz, hogy le tudd zárni magadban, akkor csináld. Úgy tűnik nem akar veled lenni és ezen se a virág, se lufik, csoki, de még egy fúvós zenekar az ablaka alatt sem fog változtatni. Ez nem is baj, mert nem jó, ha egy kapcsolat erre épül, de elkanyarodtam. Egyet értek az előttem leírtakkal, viszont könnyű számunkra ismeretlenül leírni a tutit. Van az a vicc tudod, hogy hátha csak elrabolták és ezért nem keres. Te érzed, hogy mit kezdesz a helyzettel, más amikor az ember benne van. Én igazából sajnos tapasztalatból is úgy gondolom, hogy jó vége nem nagyon lehet. Szép a szerelem, de csak akkor ha viszonozva van. :)
2022. márc. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Ne haragudj #4-es, véletlenül félrenyomtam és hasznos helyett félig hasznosra ment. Megcsinálhatnák, hogy legalább egyszer az ember visszavonhassa, változtathasson rajta. Bocsi!

2022. márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Tuti kiakadna. Az ilyen ghosting gyökerekkel az a baj h eleve gyávák a másik szemébe nézni és elmondani mi az ábra.


Én egyszer (akkor még kapcsolatban voltunk) "csak" a munkahelye előtt vártam a csajt virággal. Ott helyben kirakott, egy nappal a szülinapom előtt.


Remélem nem gond, hogy férfiként válaszoltam. Véleményem szerint én is ember vagyok, a nők is azok, a férfiak is (teljesen lényegtelen a szexuális orientáció, genetikai állomány -XY, XX, XXY, XYY- és némi identitás. Aki tapló, az tapló. És gyerekes is)

2022. márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, a logikai levezetése lemaradt. Szóval úgy kezdtem hogy:


"eleve gyávák a másik szemébe nézni és elmondani mi az ábra"


(folytatom )


Most ha ebből indulunk ki, akkor azzal hogy megleped -ráadásul közel a privát szférájához, gyakorlatilag- kész tények elé állítod, és pontosan olyan (azaz még intenzívebb) szituációba kényszeríted bele, amiből korábban oly' gyáván menekült.


Ha mégis megteszed, komoly összegeket merek feltenni tétként, hogy el fog hangzani tőle a ZAKLATÁS/ZAKLAT kifejezés


Do not do that.

Didn't !

2022. márc. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!