Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt olyan nők, akik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik a pasik okozta csalódottság miatt pártoltak át a saját nemükhöz?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 04:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan!

És szerintem azok között lehet ez gyakori (relatíve), akik amúgy biszexuálisok lennének. Tehát ha látok két dagadt csajt akik párban vannak...

...nos, hát biztosra veszem hogy örülnének ha egy nagy darab hús feldobná a vegán szendvicset . Nagyon ritkán látok tényleg szép-szép csaj párost

2022. ápr. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Biztos van de nálam nem igy van, egyszerűen nem izgatnak fel, meg semlegesek, de akikkel talalkoztam eddig ők is ilyenek voltak. És első válaszoló én nem tartom magam csúnyának és az eddigi párjaim is dekoratív nők voltak, és nem igényeltünk plusz "húst", ilyen kijelentések csak olyan tesz akinek önertékelési problémai vannak. (Teljesitmenyben, meretben, kinézetbe, stb.) Én sem gondolom meleg férfi párnak h nekik biztos egy nő hianyzik onnan még.
2022. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Ritka lehet az ilyen, mint a fehér holló. A szexuális irányultság nem változik csalódástól.
2022. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez a csalódottság miatti átpártolás maximum ideig-óráig működik, mert az embernél előbb-utóbb betelik a pohár aterén, hogy kire vágyik és kivel van éppen párkapcsolatban.

ez olyasmi, mint a meleg, aki elnyomja magában, és ezért heteró kapcsolatot akar létesíteni. egy idő után kibukik belőle, hogy nem úgy van az kérem szépen, vagy elnyomásban éli le az egész életét.

2022. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!