Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A lányok mennyire preferálják,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok mennyire preferálják, hogy ujjak helyett segédeszközt használjanak (célozva itt a peggingre, stb.)?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A partnereddel történő megbeszélés kérdése.
2022. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Én speciel mindkettőt igénylem.


Magamban leginkább a barátnőm ujjait, de egy ilyen rezgős játékra sose mondok nemet.



Egyébként a pettig leszbikusok esetén nem ennyire élesen leválasztható, szerintem nem igazán leget megmondani mikortól meddig tart.

2022. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
97%
Az én volt párom nem igényelte soha a segédeszközt. Én sem szeretem.
2022. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Csatlakozom a 3-ashoz, nem szeretem. Akkor sem szeretem, ha a partner igényli, de megteszem, csak nem izgat.
2022. ápr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

3-4, fiatalon én se érdeklődtem ilyesmi iránt, de ez is változik.


25 éves korom előtt még minden új volt, és nem igazán volt stabil kapcsolatom, aminek okán érdemes lett volna beruházni ilyesmibe.


Aztán ahogy 30 felett alakultak a dolgok, kicsit több pénzem is van mint tizen-huszonévesen, és a párommal elkezdtünk lassan kísérletezni, volt ami működik és megtartottuk, és volt ami nem.



Szóval szerintem ez is nagyon egyéni, illetve függ attól mennyire hosszú távú a kapcsolat, és milyen anyagiakkal bírtok.


Teljesen normális dolog 19-20 évesen csak úgy puszta kézzel ellenni, nem kell azonnal rohanni egy csomó mütyűrért.

2022. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
95%
5-ös: 30 leszek. Szerintem ez már nem változik, sosem izgatta a fantáziám. Azt nem írtam, hogy valaki kedvéért nem próbáltam ki, de nekem nem jött be. :) Viszont sok nő meg szereti, tudom.
2022. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Én sem vagyok már huszonéves kiscsibe. :) (4-es vagyok)
2022. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!