Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tegyek az esetben ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az esetben ha nem tudom mit érzek de nem akarom tönkre tenni?

Figyelt kérdés

Egy olyan emberröl van szó aki megszeretett bár még nem is talalkoztunk.ezt amúgyse értem hogy ilyet hogy de mindegy.Elvoltunk szépen egy ideig,aztán rájöttem hogy számomra más az igazi.(ez az érzés mostanában múlik el szerencsére mert ő barátként néz rám)ellöktem es nem ő kell.ellöktem magamtól es mostanában is azt teszem de nem érdemli ezt.Aztán jött az az érzés hogy látni szeretném őt,és ma barátaival volt ami nekem rosszul esett hogy hanyagolt és talán hogy nem velem volt.mit csináljak ez esetben?

Lehet előrébb lennék ha találkoznánk tényleg,és erre gondoltam is



2022. máj. 1. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ha így gondolkodol, akkor nem sok értelme találkozni. Le kell szállni a drámalóról és csinálni kell valami értelmeset. Ha kell, akkor lépj, ha nem kell, akkor hagyjad, de ne vergődj!
2022. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Először is majd akkor papolj a szövegértésről, ha megtanultál helyesen írni.Másodsorban, ha megtanultál fogalmazni, és rendesen tagolni az írásodat!

Idióta.

2022. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a probléma igazából. Látszik, hogy elég fiatal vagy még.

Szerintem egyszerűn csak találkozzatok végre és akkor meglátod, hogy tényleg akarsz-e tőle valamit. Szóval jól látod, akkor előbbre lennél.

Kérdés, hogy a másik fél benne van-e még hogy talizzatok. Mióta beszélgettek online?

2022. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

„Aminek kezdete van, véget is ér egyszer. Békélj meg ezzel, s minden jóra fordul."(Buddha)

#2 Finomabban fogalmaztam volna. Benned sincs önvád.

2022. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!