Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire lenne kiábrándító? 🏳️‍🌈

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne kiábrándító? 🏳️‍🌈

Figyelt kérdés

Ha ismerkedtek egy csajjal , és kiderül hogy kíváncsiságból csinált már ezt-azt pasival is.


A lány magát teljesen leszbikusnak vallja, és nem is a testi vagy motiválta. Tapasztalatot akart szerezni, hogy tudjon nyilatkozni ha szóba kerül ez a téma egy társaságban és így nem derül majd ki hogy a szebbik nemet szereti.


Szóval mennyire lenne kiábrándító egy 1-10 skálán (10 a legkiábránditóbb)


Korotokra és szexuális orientációtokra is kíváncsi vagyok.



2022. máj. 21. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

1

30bi

2022. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi tapasztalattal,nem sokmindent tud hozzátenni a ha szóbakerül a téma.

Amúgy nem nagyon izgat,hogy előttem kivel kavart. Ha ezt csupán azért teszi,hogy tudjon egy témárol beszélni...még kevésbbé.

2022. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna
2022. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bi vagyok, férfi párom van, nyilvánvaló okokból maga a tény, hogy volt már pasival számomra semleges. Inkább az indoklás vall butaságra és éretlenségre. Az tök rendben van, ha valaki nem akar mindenhol, minden társaságban coming outolni. Viszont simán lehetne ilyen téma esetén csendben maradni, vagy megmondani, hogy nem szeretne a nemi életétől beszélni, vagy ha nagyon erőszakoskodnak (és nem akarja/meri otthagyni őket a p#csába), akkor simán csak bekamuzni, hogy mittudomén, volt már barátja x éve gimiben, akivel lefeküdtek. Nem lenne muszáj azért vállalni olyasmit, ami egyáltalán nem vonzza, hogy mások elfogadását és elismerését kivívja. 25/N
2022. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1-nem zavarna

27/LN

2022. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, nekem aztán mindegy :"D 22/L/L
2022. máj. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az indok fura, de amíg nem akkor csinálja, amikor velem van, sok közöm nincs hozzá.
2022. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit furcsa. Nekem is kicsit kiábrándító lenne.

Hetero nőként az én esetemben olyan, mintha a pasi akivel randizom kibrobalta volna pasival. Azt gondolnám róla, hogy biszex. Amivel nincs bajom, csak akkor ne vallja magát másnak.

2022. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!