Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek? Leszbikus kérdés.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Leszbikus kérdés.

Figyelt kérdés

Tételezzük fel hogy van egy elég szexmániás biszex csaj, akinek van egy pasija.

A pasi mivel még be is jön neki hogy a csaja biszex ezért engedi a barátnőjét másik nőkkel szexelni, a csaj mivel alapból szexmániás ezt élvezi is,aztán lett egy olyan csaj akivel néha összejártak, és kielégítették egymást, a csaj meg mind a két fronton helyt áll rendessen. Aztán összeismerkedik egy másik csajjal és mikor hazaér teljessen ki van készülve és már nem kívánja otthon olyan gyakran a szexet, majd később eltellik egy két hét szinte szex nélkül és amikor a pasi rákérdez hogy mi van, akkor közli vele, hogy ez a csaj úgy kicsinálja hogy meg se tud nyekkeni, és azt tesz vele amit csak akkar, mert nem tud neki ellen állni.

Na ezt mire értheti?



2022. máj. 24. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

A kérdező nem ír le minden infót, csak csepegtet. Így nem is engedi hogy megértsük teljesen a helyzetet. Privátban beszéltem vele.

Szerintem fejtsd ki jobban, kérdező. Milyen a kapcsolatotok általában, stb és hogy mi az ami most fura vagy más az eddigiekhez képest.

Én még mindig azt tudom mondani, hogy igen is állítsd elé, hogy meg akarod beszélni és hogy neked bármit elmondhat.

Az is lehet, hogy valami baj van, hogy bántja ez a nő.

Szóval vagy arra gondolok, hogy több van köztük és ez most annyira komoly, hogy akár még ott is fog hagyni a nőért vagy valami gond van köztük, bántva van, amit meg szégyell elmondani.

2022. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11

Minden részletet azért nem szeretnék kiírni.

Ha valakit érdekel privibe szívessen kifejtek bármit, de nem szeretném ha felismerhető lenne a sztori.

2022. máj. 25. 21:32
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
mi van hogy már megint kiemelted ezt a kérdést? :D meddig hitegessen még egy tucat ismeretlen?
2022. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Beleszeretett a nőbe. Nem akar ilyenkor mással lenni senki, mert a szerelmed kell csak.
2022. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!