Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek tetszene vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszene vagy zavarna, ha egy lány kedvesen leszólítana titeket ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szoktatok szemezni esetleg?
2022. jún. 13. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Bocs, hogy beleszólok. Hetero vagyok. Jópár évvel ezelőtt leszólított egy lány munkába menet az utcán. Ő is bringával volt, én is. Többször láttam azelőtt is, azután is. El akart hívni randira. Őszintén szólva köpni-nyelni nem tudtam a meglepettségtől. Pasik ehhez hasonló megnyilvánulásához se vagyok szokva, de ez határozottan meglepett
2022. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Kedves ESZTHI

A stílusod már sokadszor veri ki a biztosítékot. Fogd be!

2022. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmi baj ezzel! Nem is értem az előző hozzászólót.
2022. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
ESZTHIke! Már számtalanszor írtál nekem privátot, de hol nő vagy, hol pedig férfi. Mikor hogy kívánja meg a helyzet. Szóval jó lenne, ha nem te osztanád itt az észt, hogy ki kommentelhet és ki nem!
2022. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

ESZTHIke

Ez a baj a mindenkinek írogatással, hogy már azt sem tudod, kinek mit írtál.

Mivel ez egy szabad oldal, mindenki véleményt nyilváníthat minden kategóriában, ezért senki nem fog “kotródni” sehonnan

Vegyél vissza magadból, mert fárasztó a baromságod

2022. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem vonzanak a lányok, de az egomnak biztos tetszene.
2022. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Én leszbikus vagyok és eléggé intovertált, így kissé zavarba hozna, de egyáltalán nem zavarna. :)
2022. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan miért zavarna? Bi / leszbi lányok jobb lehetőség híján így ismerkedhetnek élőben. Bár nekem ekkora szerencsém még speciel nem volt, hogy így megtaláltak volna.

De ha heteró lennék is tudnám szerintem helyén kezelni.

2022. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis, sőt...!

ideális ismerkedési forma lenne számomra :3

2022. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahh imádnám:(

24/L/kíváncsi bi

2023. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!