Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Felvállalod magadat vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvállalod magadat vagy inkább rejtőzködsz? Tudja rólad a környezeted, hogy leszbikus vagy?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 20:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

Akkor elsunnyogom.

De ne fessük az ördögöt a falra,eddig senki nem kérdezte az

elmúlt 3évben.

2022. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Mi az, hogy téma lenne? Hát ne legyen! Emiatt csúnyán fog nézni rám? Leszxrom! :D

Kiközösítenek? Hujjuj. Mi lesz most?

Megmondom: semmi. Megvannak a fontos emberek az életemben, nekik elmondok mindent, a többiek meg oldják meg ahogy akarják. Se a munkámban, se a magánéletemben nem vagyok rászorulva mások jóindulatára. Nem ettől függ a jólétem.

2022. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
78%
mivel nekem ez egy természetes dolog úgy vagyok vele, hogy bármikor megfognám a párom kezét ha lenne, meg én eleve úgy fogalmazok hogy "az exbarátnőmmel ez történt" stb., de ahol nem releváns a magánéletem, pl. munkahelyen, ott nem fogok erről magyarázkodni, mert minek :D mondjuk szerencsére olyan helyen dolgozok most ahol nem kell embert se látnom, remélem így is marad C: egyetemen meg ha olyan van nem emelem ki hogy homoszexuális vagyok, hát lol. így jártam. arról se magyarázok hogy vashiányos vagyok meg hogy olyan rossz a látásom hogy nem lehetnék katona, pedig mindkettő fontos. családtagoknak szerintem feltűnt, barátaim meg persze tudják, láttak is már bulával :D
2022. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!