Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem tudok elmenni vagy elmente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elmenni vagy elmentem csak nem tudok róla? L.

Figyelt kérdés
Még csak nem rég kezdtem ismerkedni a saját testemmel, és általában a kádban szoktam a csapból folyó vízzel. Viszont mindig mikor érzem azt a bizsergő érzést a hasam aljánál elkezdenek remegni a lábaim és abba kell hagynom mert úgyérzem nem bírom tovább, viszont utána nem érzem azt a kielégülést. Valakinek ilyesmi volt esetleg?

2022. júl. 25. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Változtass a modszeren. És légy türelmes.
2022. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én amikor elkezdek maszturbálni akkor mindig az orgazmust várom már az elején. Mivel te nem tudod az milyen képzeld el a legjobb érzést a világon és ara gondolj miközben csinálod. És szépen kibontakozik majd.
2022. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
1x volt hasonló nekem, mikor valamiért nem sikerült, túlságosan sokat vártam, hogy eltudjam nyújtani,olyan semmilyen volt aztán.
2022. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!