Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezért hogy viszonyulnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért hogy viszonyulnátok a barátnőtökhöz?

Figyelt kérdés

Együtt lakom a barátnőmmel,mindketten 19 évesek csajok vagyunk.

A barátnőmmel mivel egy szobás apartmant bérelünk,amiben egy ágy van,abban alszunk egymás mellett. A barátnőmnek nagyon hosszú természetes körmei vannak,amikkel esti filmnézés közben csakúgy belém mélyeszt az alkaromba,combomba.

Az első képen a csaj körmei

A másodikon amit szokott rajtam csinálni

[link]

[link]

Szerintetek miért szokta ezt csinalni?



2022. júl. 26. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mer kicsit szado a lány!
2022. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
"Mert
2022. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Honnan tudjuk miért csinálja? 1000 oka lehet, fél, izgul a film alatt, nem is gondolja, hogy neked fáj, azt hiszi, hogy jófej dolog... mondd meg neki, hogy ne csináld, és kész. Ja, ha arra gondoltàl, hogy esetleg tetszel neki, akkor gondold végig, hogy te bántanád-e direkt a kiszemeltedet?
2022. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőd egy macska.
2022. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, azt miért nem tőle kérdezed? A barátnőd, és zéró kommunikáció van köztetek? Nehogy már ne lehessen kimondani hogy nekem rossz amit csinálsz, megette a fene.
2022. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Kivan teged :)
2022. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből számomra nem derül ki hogy szobatárs "barátnő" ről van e szó (ebben az esetben érthető a kérdésed)

vagy a párodról (ebben az esetben kérdezd meg őt, miért csinálja.)

2022. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel leszbikus kategória, az utóbbira tippelnék.
2022. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Írt privátot, hogy a szobatársa, de nem tudom, hogy miért nem osztja meg veletek is.


Talán mindannyian jobban tudnánk segíteni, ha érthető lenne a kérdés, meg a helyzet mindenki számára :)

2022. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi akkora titok ebben hogy csak privátban írja meg.
2022. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!