Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok ti szoktatok webkamerás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok webkamerás oldalakon lányokat nézegetni?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor magyar oldalakat is? Van ahol lehet velük chetelni is. Szoktatok chatelni is velük? Persze úgy, hogy a lány tudja hogy te is lány vagy.

Tudom- tudom! Most lesz egy csomó olyan válasz, hogy én ilyet sose tennék! De ezeket most mellőzzük! Nem az érdekel ki nem! Nem is értem minek írogat az, aki sose tett olyat, amiről a kérdés szól 😊

Én sem tettem még sok mindent, mégsem írom le, egy-egy kérdéshez hogy se ezt se azt nem tettem. Szóval ezt mellőzzük!

És figyeljétek a kategóriát! LESZBIKUS kategória!



2022. szept. 8. 15:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

Minden nap írod a hülye kérdéseidet amiben az igénytlen pasi-fétiseket próbálod ráhúzni a nőkre.


Egyet jegyezz meg: a leazbikusok NŐK. Tehát mindenben különbek nálatok.

2022. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21 es! 3 kérdés leszbikus kategóriában, 10 év alatt az nem minden nap :) A többi nem én voltam :)
2022. szept. 9. 16:27
 23/27 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Szerintem le leszek pontozva, de azért válaszolok, hátha segít valamiben. Filmezős oldalak reklámjai néha feldobnak egy-egy ilyen hölgyikét, hogy kattintsak rájuk és ismerjem meg őket jobban, de sosem keltette fel az érdeklődésem. Én nem szeretem egy darab húsként kezelni a nőket és nem is szeretnék olyat erőltetni rájuk, ami számukra nem kellemes. Ezek a nők teszik, ami a munkakörükbe tartozik, de valószínűleg nem élvezik és ez most lehet, hogy durva túlzásnak tűnik, de emiatt én még úgy is az erőszak egy fajtájának érezném, hogy egy ujjal sem érek hozzájuk.

Emellett nem szeretem a könnyen kapható nőket és értük nem kell harcolni, így nem is tudnak igazán vonzóak lenni. Bennem van vadászösztön és nekem szükségem van arra, hogy hódítgassam azt, aki tetszik és az elég romboló tudna lenni, hogy a flörtölgetés, kacérkodás nem nekem szól, hanem csak a munkájának a része.

Plusz demiszexuális vagyok, így nekem a szexuális dolgokhoz nem elég egy szép, szexi test, önmagában engem nem tud megmozgatni.

2022. szept. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
nem leszel lepontozva 23- as! Azért nem mert nem csak egy sima nemet írtál, hanem ki is fejtetted! És ez a lényeg!
2022. szept. 11. 13:21
 25/27 anonim ***** válasza:
35%

Én igen, de azért mert érzelmileg szimpatikus volt a modell lány. De tudom hogy miről szól ez, hisz én is modell vagyok. Pár szót váltottam vele, illetve pár tokent dobtam is neki. De semmiképp sem azért chateltem vele, hogy "felizguljak" rá... a női agy nem így működik.


26/n

Szilvi.

2022. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinteséget 25 -ös Szilvi!

És ezzel bizony feldobtál még egy érdekes kérdést. A modellek vajon nézik egymást? Szerintem igen, tanultok egymástól trükköket, és hatalmas rivalizálás is folyik a háttérben. Hallottam már olyat, illetve maga a modell mesélte. Hogy ő rendkívül frusztrált mert bár az adott oldalon dolgozik, valahogy még sincs önbizalma. A többieket sokkal szebbnek tartja saját magánál.

2022. okt. 15. 17:33
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük egymást, igen. :D De nem erotikus szempontból.
2022. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!