Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok körében mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok körében mennyire vonzó, vagy visszataszító, ha egy lánynak aránylag nagy és pufi bimbóudvarai vannak 70C mellmérettel? (Leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

"Aránylag nagynak" alatt azt értem hogy kb párizsi felvágott átmérőjű mivel az enyém sajnos olyan és ha lenne párom nem tudom ő mennyire tartaná vonzónak.


L



2022. szept. 18. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%

Eper ízű a fagylalt

És szereti nagyon a lány

A Párizsi udvar zárva

Mert a párizsi udvar szép

2022. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Én imádom!
2022. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Én férfiként odalennék érte.🤤🤤🤤 Sajnos csak videókban láttam még ilyet.
2022. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"Én férfiként odalennék érte."


Lányokhoz szólt a kérdés!

2022. szept. 18. 21:21
 5/16 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
78%
Nekem teljesen mindegy, hogy milyen egy nőnek a melle. Senki sem tehet arról, hogy neki olyan, amilyen. Ne aggódj ezen. :)
2022. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Én homoszexuális nőként odalennék érte.🤤🤤🤤 Sajnos csak videókban láttam még ilyet.
2022. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeret valaki, vonzódik hozzád ez a szempont lesz a legeslegutolsó ami számítani fog neki.
2022. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

8-as,vigyázz az ilyen kijelentésekkel,a 6-os le lett pontozva,mert nem számít neki,hogy milyen egy nő melle.A mi világunk már csak ilyen felszínes emberekből áll,hogy az elfogadókat lepontozzák.:)

Jöttem én is az X-ért,kapaszkodjatok;engem sem érdekel,mert nem ez számít.

2022. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nyilván vannak akik csak azért vannak a GyIK-en hogy kedvükre pontozgassák le a hasznos válaszokat.
2022. szept. 18. 22:57
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
EgyCseppaTengerből 5 pipás válaszoló,nem véletlen,látszik rajta,hogy értelmes nő,sok megnyilvánulását láttam már,nyugodtan figyelj rá.Meg rám is,ismétlem,nem számít a mell.Akinek igen,azzal nem kell foglalkozni.:)
2022. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!