Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt a legextrémebb leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb leszbikus kapcsolat, amiről hallottál (nem a médiából), vagy részese voltál?

Figyelt kérdés
Pl. korkülönbség, rokonság, extrém fétis, perverzió, alá-fölérendeltség stb.

2023. jan. 22. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Egy erotikus történetet olvastam, amiben egy gazdag vállalkozónő lefeküdt a fiatal gyakornoklánnyal és végig nagyon megalázóan bánt vele. Sajnos már nem találom.
2023. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Egy ismerősöm mesélte (szóval nem biztos hogy igaz), hogy az egyik exének volt egy fizetős kalandja egy idősebb kevésbé vonzó nővel. Röviden annyi a sztori, hogy külföldön nyaralt a csajszi és egy szórakozóhelyen rámozdult egy nála bő 30 évvel idősebb nő. Eleinte nem ment bele a dologba de amikor a nő elkezdte sorolni milyen támogatást tud neki nyújtani végül belement.

Az egy hetes nyári kiruccanásból így lett 2 hónapos, az egész nyarat a nővel töltötte. A nő fizetett mindent, és elvileg bejárták Olaszország déli részét és Szicíliát.

Azt hogy ebből mennyi volt igaz és mennyi kamu nem tudom de nekem gyanús volt már akkor is. Mondjuk az is igaz hogy a csaj akiről szó volt olyan akiből kinézem ezt.

2023. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Barátnöm szerelmes lett egy sokkal idösebb nöbe. A furcsaság az volt, hogy a nö nagyritkán volt hajlando találkozni vele, akkor is kizárolag szex céljábol. Telefonon "rendelte" ilyenkor magához és a lány boldogan rohant.
2023. jan. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
3as! Csak kihasználja a barátnődet. Sose fogja elvenni.
2023. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Ismertem régről egy hölgyet, 50 körül járt. A gyerekei felnőttek voltak, a férjével 25 éve élt házzasságban amikor otthagyott mindent és kiköltözött Angliába a barátnőjével. Azóta ott él vele és 4 másik nővel poliámor kapcsolatban.
2023. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Az extrém relatív fogalom, annak aki benne él, ez átlag hétköznap azért.



Max fellángolás, kaland az ami tényleg hajmeresztő, meggondolatlan, egy kapcsolatban éveken át azért nem olyan hűű de érdekes.

2023. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Mi a baj a poliámor kapcsolattal? A pirosak szerint nincs benne semmi extrémnek? 😅
2023. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!