Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek igazak az érzései?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazak az érzései? Vagy csak kipróbálná? Most ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most talán hosszú lesz, de megpróbálom a lényeget elmondani, meg a megfigyeléseket. XD

Olyan fél éve ismerjük egymást körülbelül, 3 hónapig nagyon-nagyon jóba voltunk. (ezt vissza is szeretném hozni, bár nem hiszem hogy ez menni fog)

Tehát tudja a csajszi hogy leszbikus vagyok, ő nem az (de asszem azt mondta hogy kipróbálná csajjal, mert érdekli, de nem biztos ez az infó). Már ő teszik nekem régóta (sajna, mert ugye full hetero xd), de megengedte hogy megöleljem, pedig nem szokott másokat megölelni (éppen nem jó napom volt és többek között meg is akartam ölelni). Szerintem tudja, hogy bejön nekem. Párszor próbáltam erősebben is utalni rá, hogy nekem tetszik.. ebből az jön le, hogy csak húzza az agyamat hogy "nem tudja". Na de itt a problémám az az ami már egyszer megtörtént velem, ami a játszadozás az érzéseimmel (hetero csaj által ugye). Ez is így ilyen szagú xdddd.


De érdekelne, hogy valóban próbáljam tovább "hálózni befele" vagy hagyjam a francba?

- olyan csillogó szemekkel néz rámfelé (senki másra nem néz úgy, figyelgettem, szóval EZ A LEGBIZTOSABB ÉS A LEGFURCSÁBB "JEL"), meg barátságosan (de nagyon).

- mindig megdícsérem meg udvarias vagyok vele (bár általában az vagyok másokkal is, DE vele különösen :D) , és örül neki úgy igazából szívből.


Hmm, így most hogy leírtam, csak a csillogó szeme a legfeltűnőbb dolog, ami miatt annyira megfogott és elvette az eszemet, hogy elkezdtem azt hinni hogy LEHETNEK érzései.


21 vagyok, ő meg 20, de érett gondolkodású meg imádom a személyiségét mert jó az a világ amit elém tesz xd. Én inkább álmodozó típus vagyok ÉS magammal szemben pesszimista, másokkal szemben realista és optimista, ő a földön "ragadt" típus, amolyan racionális realista beütéssel.


Ti mit gondoltok? Megérné?


Csináljam azt, hogy most "lesz.arom" és ha keresi a társaságomat, akkor meglássam hogy valóban vannak-e érzései irántam?


Ha van valami kérdésetek még a témával kapcsolatban, csak rajta!

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. ápr. 21. 03:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerintem csak kedves gesztusok. Ha tudni szeretnéd hogy érez irántad,kérdezz rá.Mit veszítesz vele?

Nekem is volt anno egy legjobb barátnőm még középsuliba,az elején nem tudtam..de kiderült hogy végig szerelmes volt belém és próbáltam a kedvében járni,..egyszer még csókolóztam is vele.

Aztán rádöbnentem hogy nekem nem jönnek be a lányok,csak barátként tekintettem rá.Sosem mondta ki nyilvánosan az érzéseit,de láttam rajta hogy másképp szeret engem mint ahogyan én őt.Sokszor találkozgattunk kettesben és féltem hogyha elutasítom,azzal a baratságunknak is annyi,mert olyan volt számomra mint az ikerlángom.

Végül magától is megromlott ez a kapcsolat,néha-néha találkoztunk,neki lett barátnője,nekem pasim.Konkrétan elsodort az élet minket másfelé.

Kérdezz rá nyugodtan az érzéseire,csak így tudhatod meg igazán hogy mit szeretne tőled.

2023. ápr. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó, meg köszönöm a választ.


De itt összetettebb a dolog, mint azt bárki hinné. :/

Körülöttem mindig valami szar ügy keveredik.


Lehet a fél társaság tudja, hogy én leszbikus vagyok (és ugye egyelőre titkolni szeretném), és alapból különcnek gondolnak és konkrétan kb. csak hozzá szólok úgy ahogy, amikor tudunk beszélni.

Szóval nem igen kockáztatnám ezt a lehetőséget, hanem inkább a megfigyelésnél maradnék.

De gondoltam rá, csak szerintem ha érez is valamit.. nem olyan fixen, aki egy leszbikus csajnak bevallaná full hetero imázzsal, hogy "érzek, igen". :///

2023. ápr. 21. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
elpazarlod a fiatalságodat...
2023. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit..
2023. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem értettem, hogy egyeseknél miért van ez a nagy játszadozás a másikkal... Ha tényleg vannak érzéseid és van esélye, hogy normálisan reagálja le, akárhogy is érez irántad, akkor lenne értelme bevallani
2023. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Megértem minden részét és oldalát ennek a helyzetnek.

Félsz lépni,mert azthiszed elijeszted és ezzel félbeszakad minden?!

A különcség nem rossz dolog,nem feltétlen muszáj a csorda után loholni.Tudom..manapság be kell illeszkedni valahova,mert ilyen a világunk és szar magányosnak lenni,de ha ezeket a tulajdonságaidat nem fogadják el a körülötted lévők, akkor kérdezd meg magadtól hogy jó helyen vagy-e egyáltalán és ha frusztráltan érzed magad mellettük, akkor az nem az az út amin járnod kell.

2023. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#1 (6) Teljesen igazad van! <3 Köszönöm szépen.


Hát nem is az, hogy ezektől félek, hanem inkább attól, hogy ki fog nevetni és a hátam mögött kibeszélni, de nekem meg a szemembe hazudni, hogy nem tett ilyet. Azért most kicsit bezavart azzal az egyik emberke, hogy azt mondta erről a csajról, hogy amúgy kétszínűnek tűnik.

De most egy kicsit tartom vele a távolságot, hátha keres és érdeklem ennyire hogy beszélgessen velem XD..

2023. ápr. 22. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tudja,hogy leszbikus vagy tuti tenne komolyabb lépést is. Még ha csak kiprobálná lánnyal akkor is.


Legjobb alkalom már bocs egy ilyen barát.


Én még annó ugy voltam,hogy csak kiprobálnám lánnyal, húú lett volna egy leszbikus barátnőm nem szórakoztam volna,biztos egy ott alvós bulin tettem volna lépéseket :D de sajnos nem volt ilyen barátnőm.


Persze idővel rájöttem,hogy nem kiprobálni szeretném hanem a nőket szeretem kész :D

2023. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!