Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a helyzet a nénikkel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet a nénikkel?

Figyelt kérdés
Ti lennétek együtt nyugdíjas mamákkal? Mert a fiúk fújolnak, és gusztustalanul beszélnek róluk. Gondolom azért, mert menopauza után nem nedvesedik (úgy) a hüvelybejárat.

2023. máj. 3. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Biztos hogy nem
2023. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha abban a korban leszünk, biztos nem hagyom ott a barátnőm egy 20 éves csajért 🙃


Síkosítót meg lehet kapni.

2023. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a nedvesedés hiánya miatt fújolnak. Sokkal inkább a kinézet miatt, hogy már nem felelnek meg a szépségideálnak. Én pedig azért nem lennék együtt velük, mert nem a korosztályom. Gondolom ha én is "mama" leszek, akkor addigra a párom is az lesz, az a helyzet más.
2023. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő kinek mennyire nedvesedik menopauza után, ahogy a libidó is. Van akinek ugyanúgy "üzemel" minden, sőt olyan is akinek meg kilő a libidója.
2023. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően a velem egy korosztályba tartozó nők vonzanak: nálam 25-30 évvel idősebb nővel nem igazából kerülök egy társaságba, nemhogy ennèl még közelebb is: még gondolatban sem jutottam el addig, hogy milyen lenne egy 65-70 èves nővel. De bízok benne hogy 25 év múlva azért lesz szexuális èletem, ha nyugdíjas mama leszek.
2023. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjassal nem de pl gyakran vágyom arra, hogy 40-50 közötti legyen a nő. Jobban bejön mint a saját korosztályom. 31/n
2023. máj. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy nem érdekel a nálam 30 évvel idősebb generáció, mint kb bárki mást sem. Nem azért mert fújj, nyugdíjas, hanem mert a nálam 30 évvel fiatalabbak kemény 3 azaz 3 évesek most, és rájuk ugyanúgy nem tekintek vagy tekintenék potenciális partnerként. Mert nem, ez nem normális dolog egyik oldalról sem.



Elmúltam 30, és őszinte leszek, nem hogy a nálam 10+ évvel fiatalabb, tizen-huszonévesek nem érdekelnek, de lassan a 30 alattiak se nagyon, mert nagyon más világ vagyunk már.


Természetesen öröm látni lmbtq időseket, pontosan tudom, hogy nem volt könnyű életük és dacból túlélni az idős korig szerintem baromi irigylésre méltó. Tök szívesen lennék fogadott gyereke vagy unokája idős leszbikus néniknek, elbeszélgetni velük, vinni nekik bevásárlást, meg ilyesmik, de szexuálisan inkább a saját korosztályom vonzz.

2023. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

Én benne lennék egy nyugdíjas szexi hosszú hajú mamával, ha ápolt és jól néz ki!

18f

2023. máj. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem mindegy, hogy az 55 évesen 3-4db 30-as éveiben járó és 6-7 unokával rendelkező, őszhajú, túlsúlyos, kockás blézerben járó, sarki boltban pénztárks Mari néniről, vagy az idén 54 éves Jennifer Lopezről van-e szó.
2023. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
JLo nem nyugger mama
2023. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!