Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mondjam el a volt tanárommak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a volt tanárommak hogy tetszett/tetszik?

Figyelt kérdés
Igazabol mar eljottem a sulibol tobb mint egy eve. Csak egy evet tanitott az a tanarno de nagyon aranyos volt, es minden bekepzeles nelkul ugy ereztem hogy mashogy viszonyul hozzam, mindig megkerdezte jol vagyok, megdicserte a kulsom, hogy milyen szep vagyok ma es hogy elmondhatok neki barmit stb es ezt igy masokkal nem igazan, sokkal figyelmesebb volt. Ma ráírtam, még emlékezett rám, kérdezte hogy vagyok stb.., és gondolkodom rajta hogy ezt esetleg elmondjam neki? Suli óta nem látom, nem futottunk össze, tehat ha kinos is lenne a szituacio valoszinu ugyse latjuk igy egymast nagyon, de valamiert megis felek hogy ezt tegyem.

2023. máj. 3. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szervezz meg vele egy találkozót valami semleges helyen. Ha elfogadja, akkor nyilván szívesen lát megint. Ott biztos látod majd rajta, hogyan reagál rád. Ha megvan az összhang, akkor csodás. Ha nincs, akkor mit veszítettél?
2023. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Sosem értettem, miért akarja valaki elmondani, hogy mit érez? Inkább ki kéne deríteni, hogy ő érez-e valamit. Hívd el kávézni pl. Ha tényleg tetszel neki, akkor el fog menni, és beszélgetés közben lehet úgy terelgetni a témát, hogy kiderüljön, hogy nem csak udvarias-e. Egyáltalán nem kell kiadni magad.

Én pl akkor sem szoktam elmondani, ha nagyon tetszik a másik, és tudom, hogy én is neki, pl amikor egyértelműen randin vagyunk. Nem baj, ha nem érzi egyből nyeregben magát 😀

2023. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs párkapcsolata, akkor ahogy előttem írták, találkozás, beszélgetés, kapcsolatépítés.

Nem feltétlen kell "ajtóstul a házba".

2023. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Kommenteket elolvasva tágabb szemszögből reagálnék a kérdésedre kérdező, illetve a kommentekre:


Elmúltál egyáltalán 18 éves? Ez a kérdés merült fel bennem legelőször. Kulcsszavak között ott van, hogy gimnázium. Nem tudom, hogy már elballagtál vagy csak iskolát váltottál. Végeztél már a középiskolai tanulmányaiddal?

Nem az életedben akarok turkálni, csak szerintem ezek az információk ennél a kérdésnél lényegesek, hogy 18 éves már elmúlj ÉS a középiskolai tanulmányaidat már befejezted (szóval ennek a kettőnek teljesülnie kell).


Mivel nem tudom így látatlanban a fentebb említett kérdésekre a választ, ettől függetlenül ezeket leírom:


Nem támogatom a 18 év alatti személy és tanár közötti kapcsolatot semmilyen felállásban sem (szóval lány-nő felállásban sem). Hozzátenném, hogy attól, hogy mondjuk 18 éves az illető (szóval pl x hónapja lett 18 éves), de még középiskolába jár (végzős vagy ötödéves stb) még ebben az esetben sem támogatnám a tanár-diák kapcsolatot, úgy sem támogatnám, hogyha már másik iskolába jár a diák, mint ahol a tanárnő tanít. Eleve nem támogatom a tanár-diák kapcsolatot, illetve a 18 év alatti és felnőtt kapcsolatot sem támogatom.


Nem tudom a tanárnő hány éves, de ha még a 20-as évei elején jár akkor SEM támogatom. Oké, hogy iskolásoknak szokott a tanáruk tetszeni, de ha belemenne a tanárnő ebbe, akkor egyáltalán nem tudnám megérteni őt, hogy egy volt diákjával, aki 18 év alatti, minek kezdene egy kapcsolatot, de ha 18 elmúltál már volna és még középiskolába jársz, akkor sem tudnám megérteni, miért menne bele olyannal egy kapcsolatba vagy bármibe, aki még nem végzett a középiskolával.

Habár, ha nem tanár lenne a foglalkozása, akkor se tudnám megérteni, miért akarna valaki 18 év alattival (vagy épp 18. életévét betöltött személlyel, aki még középiskolába jár) kapcsolatot felnőttként.



Továbbá iskolások ezreinek szokott tetszeni a tanáruk, volt tanáruk, mégsem mondják el nekik. Biztos vannak olyan tanárok, akik levágják a tanítványról, hogy tetszenek neki, de nem kezdenek semmit sem a helyzettel, mivel tanárok, felnőttek és tudják, hogy bajuk származhat ebből, ha kiderülne, hogy tanítvánnyal van valamilyen kapcsolatuk.


Összegezve: felnőtt ember és 18 év alatti személy, illetve 18. életévét betöltött személy kapcsolatát, aki még középiskolai tanulmányait folytatja, azt semmilyen formában sem támogatom!



Elnézést, ha néhol szájbarágósan fogalmaztam.

2023. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

"Továbbá iskolások ezreinek szokott tetszeni a tanáruk, volt tanáruk, mégsem mondják el nekik. Biztos vannak olyan tanárok, akik levágják a tanítványról, hogy tetszenek neki, de nem kezdenek semmit sem a helyzettel, mivel tanárok, felnőttek és tudják, hogy bajuk származhat ebből, ha kiderülne, hogy tanítvánnyal van valamilyen kapcsolatuk."



Ezután a mondatom után hozzátenném, hogy a tanárok nyilván nem a diákjaival akarnak kapcsolatot, meg a felnőttek sem 18 körüli személlyel.

2023. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Hogy döntöttél?
2023. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!